střípky

3/4

17. dubna 2008 v 22:20 | bittersweet
tři měsíce uplynuly od doby, co uplynuly tři měsíce od doby, co uplynuly naše znovuprvní tři měsíce. to to letí :)

1/2

17. ledna 2008 v 0:08 | bittersweet
věřili byste tomu, že právě dnes uplynuly tři měsíce od zveřejnění článku o tom, že sme spolu už "hárdkórové" tři měsíce? smích, a umíte počítat? já moc ne, on jo, a není to jediný, co umí (což ostatně zanedlouho spatříte sami na vlastní oči, wordpress je lameřina, chápejte); neznám například nikoho, kdo by byl schopen tak dokonale mě zbavovat posledních zbytků veškerých mých iluzí;) ale zároveň taky neznám nikoho, vedle koho by mohlo bejt hezčí se ráno probouzet ... a vlastně nejen ráno, řekněme si to narovinu, občas si toho muldera úplně nedávám, smích. (tím smíchem mě nakazila slečna katareena, smích. ne mamba, chápete, co tím chci říct, jo, smích)
nicméně...

LÁSKOPAD POTŘETÍ

5. listopadu 2007 v 1:30
čas letí jako splašený, já nechytím ho, ani vy. rok se s rokem sešel a všechno je o 180° jinak, než když sme loni slavili naše dvouletý pseudovýročí ... říká se třikrát a dost, no, povíme si zase za rok:)
komu by se zdálo, že video nijak nekoresponduje s hlavním tématem článku, asi je narozdíl ode mě normální:) a s těmi z vás se rovnou s přáním dobré noci loučím, ostatním doporučuju Zeptej se osudu :D

sedmnáct potřetí, prodáno

17. října 2007 v 11:51 | bittersweet
vzhledem k tomu, že tři měsíce sou na nás dva neskutečnej hardcore, dovolte mi malé shrnutí:) když se mě někdo zeptá na mýho přítele, odpovídám většinou stylem, že ten vztah je peklo ... ale nedodávám už, že je to nejkrásnější peklo, jaký sem zažila:) lidi, co znaj mě a co znaj jeho, se dělí na dvě skupiny. první skupina je ta, která se našemu hiphaphop směje, ta druhá si ťuká na čelo. já sama jsem občas ve schíze a střídavě se ztotožňuju s oběma skupinama, mluvit za svou drahou polovičku si netroufám, ale moc bych za to nedala, že je na tom úplně stejně;) co jinýho to je, než peklo, mít rád všechno, co ten druhej nesnese, a naopak, poslouchat pořád dokola tu samou písničku o tom, že malátnej neumí zpívat, divokej bill je retardovaná kapela, kde hraje čtyřicet lidí na jednu harmoniku, a blog bych měla přejmenovat na intelektuální portál pro choromyslné ... abyste rozuměli, dávno bych ho za to vystřelila na saturn a nechala shořet po cestě na mars pro palivo, jenže to by při tom nesměl bejt tak roztomilej:) nicméně, často pak následuje zvednutý obočí - proč ste vlastně spolu? nutno podotknout, že ta otázka má styl:) ale většinou jsem líná začínat o věcech mezi nebem a zemí, který nevysvětlíš, který nepochopíš. ve finále jde vlastně jenom o to, že je mi jedno, kolikrát ten hrneček ještě rozflákáme, stejně jako je mi jedno, že mu nechutná moje víno, nesnáší moje hadry, kamarády a oblíbený filmy, nebo že s ním nejde plánovat budoucnost dál než na dva dny dopředu, protože je absolutně neodhadnutelný, kdy si zase vjedem do vlasů. je mi to jedno, protože od nikoho na světě nezní lásko tak krásně jako od něj. amen:)

17-07-07

17. září 2007 v 17:33 | bittersweet
magická hranice překročena velmi nevšedně:) záhada nad záhady ... ale někdy se prej přitahujou protiklady

06-08-07

6. srpna 2007 v 1:14 | bittersweet
chci, aby to takhle zůstalo už napořád, jen bez toho smutna...
a taky bez toho, aby se mi loupal nos

hungry night

5. července 2007 v 13:12 | bittersweet
nemáš hlad? že bych ti přijel něco uvařit...

02.03.2006

2. března 2007 v 17:32 | bittersweet
tak přesně tohle mi ukázal muj telefoun dnes krátce po půlnoci, když sem si štelovala upomínku na ráno. chvilku sem na to zůstala zmateně koukat, pak jsem byla na icq ujištěna, že se mi to nezdálo a doopravdy už je 2007. kdybych si to bejvala přeřídila jenom v upomínce a né v celym telefonu, vzbudí mě to až za rok! umíte si to představit? probudit se a zjistit, že vám utek celej rok? nicméně, abych to zkrátila, nezastírám, že Lampa je místo, kde se mi obrátil život naruby, ale aby se mi o ní muselo zdát celou noc a navíc jeden ujetější sen než druhej... podvědomí je zvláštní věc. rok... přijde mi to dýl. každopádně kytaristovi ex-interitu přejeme všechno nejlepší! :)

dvanáctýho dvanáctý

12. prosince 2006 v 19:42 | bittersweet
100

sexy láskopadový výročí

5. listopadu 2006 v 23:14 | bittersweet
achjo, já tak miluju výročí a miluju svoje príma vztahy se svejma bejvalejma a nejvíc mě baví jim naše výročí připomínat... většinou maj snahu nějak to oslavit, ale pokaždý zůstane jenom u tý snahy. dneska u ní nezůstalo, začalo to vlastně úplně nevinně, ostatně jako vždycky :) "víš že dneska sme spolu mohli bejt dva roky?" a už to jelo a už jsem jela i já, já tak miluju tyhle ujetý spontánnosti! a je mi jedno, že neumim témata na angličtinu, hrozně ráda jsem tě viděla a byl to vážně moc hezkej večer :) jo a až se mi někdo bude snažit vyvracet, že žijem v MIXu, asi se mu budu muset ukrutně vysmát, tohle byl totiž jasnej důkaz místo slibů, já tak miluju MIX

sou to dva roky

4. listopadu 2006 v 0:39 | bittersweet
od toho (ne)obyčejnýho čtvrtka, kdy se jedna hloupoučká naivní šestnáctka místo do školy vydala do světa a našla tam to, co si vždycky hrozně přála poznat ...

1. 11.

1. listopadu 2006 v 13:38 | bittersweet
november´s here again
raining down on me
i disappear again just like the memories ...

prvního jedenáctý, takový krásný výročí :)
a pátýho... pátýho bude láskopad

neptej se, když nechceš znát odpověď

chandler a monica to taky dali dohromady přes postel

20. září 2006 v 12:01 | bittersweet
"jo! a teď spolu mají dvojčátka!" :)

všechno se ztrácí, vzpomínky zůstanou

30. srpna 2006 v 15:50 | bittersweet
a ví, kde sou... v srdci navěky zůstanou.
a v krabici.
dopisy, který nikdy nepošlu. fotky. pár vytištěnejch icq rozhovorů. smsky. a prostě všechny takový ty věci, ke kterejm si chci za padesát let sednout, pobrečet si nad nima... VZPOMÍNAT. protože... je na co.

moc se ti lííbííím

27. srpna 2006 v 13:11 | Lukrates
"mno tak dobře, chci tě poznat, chci s tebou chodit, chci se s tebou zasnoubit, chci s tebou mít nááááádhernou svatbu, chci s tebou mít 2děti (kluka a holku), chci tě milovat furt takovou, jaká jsi ..... tááááák jestli chceš, podám ti kapesník :D"
100100

pamatuješ?!

7. července 2006 v 23:44 | bittersweet
naprosto dokonalej úžasnej jedinečnej vzpomínací rozhovor s Meg .. panebože :D musim se smát eště teď :)

2

5. července 2006 v 14:05 | bittersweet

rok

1. července 2006 v 13:03 | bittersweet
loňskej konec školního roku a začátek prázdnin,

měsíc

5. června 2006 v 20:52 | bittersweet

8. 5. 2005

8. května 2006 v 15:10 | bittersweet
no jo .. my sme měli vždycky ty nejlepčejší výročí :)
 
 

Reklama