prásk

prý na konečnou

22. dubna 2009 v 23:35 | bittersweet
teprve druhý den v poledne
s hlavou pod zmuchlaným polštářem

došlo mi kam všichni jdou

fakt že jo přesně na konečnou
přesně na konečnou

na konečnou


still stoic

19. dubna 2009 v 17:23 | bittersweet
podejte mi noviny ... prosím, sportovní rubrika. řekni mi děvenko, musíš si dělat natáčky zrovna z výsledků včerejší ligy?
já totiž včerejškem pohrdám.

chachá.

abych se náhodou neopakovala víc, než je mi podobné: a ono něco bude dál? no to sem klidný... no to sem klidný... no to sem klidný... tyhle psychozáchvaty bych zakázala pod trestem uvěznění do vysoké věže, odkud by vás ani redbull ani růžovej bitter ani zlatej bublinkatej šok nezachránily a furt dokola by vám pouštěli dědu mládka a šárku vaňkovou, dokud byste nezešíleli, což bych teď možná radši. těším se, až bude po zejtřku a popozejtřku a až těmahle dnama (těmito dny) budu moct začít pohrdat stejně jako smolíkovic bystrá dcera. a až vrátim do záhlaví sluníčko a až ... no, a ono něco bude dál? nesnášim se a mam špatnej pocit, že ani pizza nepomůže. chtěla bych se nenesnášet, chtěla bych nebejt taková, jaká sem, protože už se fakt seru. to ste rádi, že to víte, co? :) no, ale možná by ta pizza pomohla. a možná nepomůže nic. možná ... možná .... a možná by vám bylo stejně jako mně jasný mnohem líp, že život nelze utajit, nacpat do skříně pod oblečení nebo v umyvadle utopit. co vám na to asi tak můžu říct? - no to sem klidný :)


chceš po mně recept

16. dubna 2009 v 0:59 | bittersweet

tak já vám řeknu, co mě sere, a je mi jedno, že se neptáte. kdybysme měli furt jen čekat, až se někdo zeptá, tak bysme se moc daleko nedostali, není-liž pravda. a to je moudro, které by se nepochybně mělo zařadit do strýčkova fiktivního notýsku mouder. SERE MĚ (naučila sem se kapslokovat xD), že vlastně ani nemam právo se urazit, protože sem jen ..... jen. mám tisíc barevných představ ... víš bejby, takovej je život, a já nechci aby sis myslela, že každý je takový jako já :D, naštěstí mam novej krutě luxusně vonící šampon a holky si mě musely povinně očmuchat a pochválit mi totálně seksy vlasy. škoda že du spát :), a škoda že za pět hodin vstávám a v tesku měli vyprodaný moje 3 v 1, škoda že v sobě umím všechno tak pěkně dusit, škoda že nemam referátovní talent a škoda že všechny trapasy se počítaj. mlčky se ptáš co ti dám víc (a sme zase na začátku, ve smyčce, v bludišti, v.... životě), nafin. všííím a ničíííííííííím... děfko proradná se seksy hřívou.

dlouho očekávaná na dlouho očekávané

13. března 2009 v 12:49 | bittersweet

the world has made me stupid

9. března 2009 v 22:16 | bittersweet
dojela sem californication, první řadu. z konce sem nadšená jen proto, že ať už kdokoli čekal cokoli, tak tenhle sled nečekal, jinak sem nadšená míň, protože nevěřim na happyendy, nicméééně není všem dílům konec, všechno je v pořádku, na happyendy uprostřed věřím:). mám chuť tančit (xD), v krásnejch plesovejch šatech, bejt brutálně zmejkapovaná a mít hezký vlasy a nechat se vést mužem v obleku, třeba panem pojistkou (sem sjetá toustem a pomerančem), mám chuť na další díl, mám chuť bejt důvod ke zpovědi a mám chuť seksovat na střeše, třeba s panem pojistkou v obleku. mám chuť na centrifugu, na kterou se bojim a v životě sem ji neokusila, a na hektolitr 3v1, na fialový hrozny a na tajnost. otevřít si okno nad megatonážní postelí a nechat si nasněžit do peřiny, na pizzu a na sluníčko. na pospinnigovou sprchu, na posledních kobkovejch pět minut, na smsku, na čínu, na pohádku, na žluťákovou jízdu za tmy, na knížku, na mouchovský brejle, na víc, na anděl, na kafešejk z krosu, na neromantiku, na vyhřívaný sedačky, bejt vyspalá, na sukýnku, na kino, na nevyřvanej a nevytajnostněnej hlas. na prachy a lhát a kát se při tom nadvakrát ... bejbé.

you could call me at 10.59

27. ledna 2009 v 14:29 | YES MAN
don't call me passed 11pm, it won't happen again
happened once, it happened twice, it happened three times, maybe four times, maybe five times, maybe, maybe it happened six times but it won't happen seven times
no no no no no no...

whore whore whore
not your late night booty call
whore no more

don't call me passed 11pm, it won't happen again
you could call me at 10.59 but don't call me at 11 coz that's my rule now

brokolice

14. ledna 2009 v 21:31 | bittersweet
jsem stále ještě tak přezážitkovaná z posledních dnů a plánů na dny další, že musím všechno vstřebat, než se o to podělím s vámi a se sebou do budoucna. běž si hrát s noelem, potřebuju prachy :D a jestli někdo neví, komu to cpu a proč, tak já taky ne, hezký večer :D

do, do, do

11. ledna 2009 v 18:21 | bittersweet
chtěla bych v mít kontaktlistu někoho, komu bych mohla jen tak napsat něco jako _______________________, a pak někoho, komu bych mohla napsat třeba __________________. a taky bych chtěla umět plnit svý předsevzetí a psát na fér, jenže to neni tak easy, jak jsem si myslela. nějak neni nic tak easy, jak jsem si myslela. je to znamení, že mám přestat myslet, jako Ted v 1x10? "your problem is all you do is think, think, think, i'm teaching you how to do, do, do!" kdo bude můj Barney?

novoroční nostalgickopřací + bleskovka!

3. ledna 2009 v 2:29 | bittersweet
část 1. - nostalgická

tak jako písek v přesýpacích hodinách...

25. listopadu 2008 v 0:30 | bittersweet
až budu stará, skouknu od začátku do konce celej tak jde čas, obklopená kočkama a jídlem, a bude mi krásně, jo, těším se nejvíc, to budou časy! :)

my life changed

15. října 2008 v 15:35 | bittersweet
dějou se divný věci. začalo to placatejma botama, pokračuje to kapucama, přestávaj mě prostě vzrušovat kapucy... je to sice nepraktický nekapucovat, když prší a nemam zrovna po ruce hodnýho kotyho se sundavací kapucou, kterou mi je ochotný zapůjčit:), ale tomu neporučíš, a navíc ty svetříky sou ňůííí. je divná doba... naučila sem se používat tzv. ň-citoslovce (asi od pššš), chodim na plavčo a na spinink, nadávám na v___, přesto mě dneska jeho přednáška (" ") hrozně bavila a popsala sem asi dvě stě papírů. taky už mě neba bejt zářivá a nezůstává u vlasů. taky sem si koupila příruční mluvnici... bydlim s chlapem svý kamarádky (:D), platím víc kartou a sbírám tak víc bodů (xD), občas chodím včas, bojkotuju dram a učím se chorvatsky, nepiju tolik kafe jako dřív, budu mít novej pokojíček, protože se probouráme na půdu, s broukem už si pizzu neobjednáváme, ale tvoříme, s většími či menšími úspěchy:) posloucham new pk music... asi definitivně jsem zanevřela na bílý víno... :D v pondělí jsem si udělala nakupovací labutí večer zakončený na twistrovi premium, kterej byl úplně nejvíc dokonalej, skoro jako povídky roalda dahla. a tak dál, už je mi skoro dva měsíce dvacet...

smiling and laughing and asking for more

10. října 2008 v 19:57 | bittersweet
vysokoškolskej život má bejt o chlastání a užívání si mládí, nebo to je aspoň moje představa, bohužel náš úžasnej a jedinečnej obor mi všechny představy nepěkně vytírá. snad postačí jako příklad fakt, že nemáme žádný ulejvací přednášky, všechno sou to semináře, kde se píše docházka. rozvrh je pevně danej a úplně dementně. nemam free time pro sebe, svý botičky a svý seriály, nemam téměř kdy chodit do kobky, a jak známo, bez práce nejsou §§§ ... lidi by měli studovat až budou starý, tlustý a ošklivý, k čemu mi pak bude titul, když zabiju svý nejlepší léta. chci chodit na normální užívací vejšku jako zbytek planety... ať už užívací v ulejváckym (aspoň částečně ulejváckym) slova smyslu (nesmyslu!?), nebo užívací ve smyslu studium si užívací (jako jaderkáři), fňů... má pro mě někdo nějakej tip? holt si budu zatim schovávat užívání na víkend, což je ale dosti omezující, a školní tejden je furt v přesile 5:2 .... musim něco vymyslet, vůbec mě aktuální situace neuspokojuje, a to je asi špatně

na fér

29. září 2008 v 17:40 | bittersweet
řeknu vám to takhle ... právě jsem dokoukala 2x02 (The Scorpion And The Toad). za chvilku jedu do prahé a dorazím na byt krátce po deváté; do té doby chci mít v komentářích aspoň dvě pravdivý ujištění o tom, že Marshall a Lily se zase dají dohromady, a na mailu (happy.party@centrum.cz) min. dvoje různý titulky k 2x03 (český, kdyby to chtěl někdo "vtipně" obejít, tady totiž končí všechna sranda!), jinak ruším blog a můj život ztrácí smysl. dobře si to rozmyslete, díky za pozornost:)

we come in peace

19. září 2008 v 2:07 | bittersweet
miluju je. a miluju bejt free to be whatever ... a s nima si tak fakticky připadám. mám poprvý po dlouhý době hodně reálnej pocit, že jsem se našla. we come in peace! :) není to ani rok, co jsem tu vychvalovala botičky do sucha i do vodičky naprosto jinýho rázu, a jistě si pamatujete, jak jsem z nich byla nadšená, nutila všechny mi je chválit a obdivovat, chtěla jsem s nima spinkat a nikdy je nemuset sundavat. časy se mění :) sk8 šůs šlůs. s pravejma botama je jako s pravejma láskama ... vždycky jsou to ty pravý jen na určitej čas. dějou se věci, co ovlivní nás, naše myšlení, náš vkus a vůbec náš postoj. fakt sem je zbožňovala a byly to ty pravý v tu dobu. doba se změnila, dny plynuly, věci mě ovlivňovaly a měnily, podrážka zdementněla a teklo mi do nich, když pršelo. nikdo nemá rád, když mu teče do bot. prožili jsme spolu krásný chvíle a já na ně nikdy nechci zapomenout, jen jsem se teď posunula zase o kousek dál. mám nový lásky, se kterejma chci spinkat a nikdy je nesundavat. uvidíme, na jak dlouho, protože už teď rostu při každým půlhodinovým rozvazování a zavazování, byla jsem zvyklá nazout a jít, vyzout a jít, všechno během několika pikosekund. baví mě, jakej k nim má spousta lidí odpor, třeba maminka:D, a baví mě, kolik lidí je miluje jako já, třeba pk:) jsou moje, moje, moje, a nikomu je nedám! foto pro mademoiselle Pšššššt, aby mě poznala v metru ... plus jedna vlasová bonus foto, protože když ňjů stajl, tak ňjů flou, a když ňjů flou, tak v nový barvě!

punk and chic

17. září 2008 v 11:33 | bittersweet
čim dál víc se těšim, až budu bohatá ... koukali ste na novinkách na toto ? to je můj novej milionářskej sen, strašně cestovat a přespávat v trubkách a koupat se v šampáňu. za nejvíc výstižný titulek děkuji songu od sanšajnů, který mi tu shodou náhod právě hraje, a hodí se k tomu jako žádnej jinej. chci mít prachy a bejt punk and chic a bydlet a umřít v hotelu na vrcholu rotterdamský rozhledny, uá!
..... možná je dobře, že nikdy bohatá nebudu
(ale budu!)

come and make it all ok

15. září 2008 v 9:05 | bittersweet
divný ráno. divný ráno...

you are not meloun

8. září 2008 v 12:55 | bittersweet
nikaragua! hm...

jen pár holých vět je celý náš svět

5. září 2008 v 20:03 | bittersweet
je to trapný, když v souboji pevná vůle vs. internet vítězí silnější soupeř ... a taky mi pořád nejde z hlavy D. vyprávění o seznámení s týpkem, o všem tom randění a tak dále, a na konci se jen tak mimochodem zmíní, že má ten borec už pět let přítelkyni, ale skřípe to, bojí se s ní rozejít, slova, blá, blá, no byla sem rozčilená, ještě než to vůbec dopověděla, co to jako je? je to normální? děje se to? děje se to! proč? dyť je to ještě větší trapas, než ten souboj v prvním řádku ... bojí se s ní rozejít, ale klátit někde jinou holku se nebojí? no kde to sme? ,( a hlavně ... jaktože se vůbec ještě něčemu takovýmu divim? jdu se radši učit ucho :/

seriál o věcech II.

30. srpna 2008 v 0:48 | bittersweet
vítejte u pokračování oblíbeného seriálu o věcech, kterými u mě nic nezkazíte :)
 • znát a přesto mít rád
 • umění setřít mě s láskou
mám tu samozřejmě pro lepší představu (to je abstrakce!) jeden hezký příklad ze života (tentokrát ze života brouka :D), který shodou náhod splňuje oba požadavky :)

seriál o věcech I.

18. srpna 2008 v 20:48 | bittersweet
připravila jsem si pro vás, své věrné čtenáře, speciální užitečný seriál. bude o věcech (mívam problém s označováních abstraktních..abstrakcí, a proto občas nenazývám věci pravými jmény, ale prostě je nazývám..věcmi), kterými v životě nic nezkazíte ... nebo aspoň u mě ne .. pro lepší vstřebávání uvádím i s příklady :)
 • originalita, neotřepanost (neotřelost?). otázka "kafe?" nechť se stane minulostí, pokud není zrovna kladena v rámci hry "dáš si kafe? co? kafe" (mam pocit, že obzvláště pinčesku tato hra nesmírně zaujala:D) ... nebo jako nemusí se nutně stávat minulostí, ale chápejte že z židle z toho nikdo nespadne. můžete namítnout, že když chcete někoho pozvat na kafe, nepotřebujete nutně, aby se stalo výše zmínené, ale nenamítejte a veřte mi ... mě třeba úplně mile roztomile rozsekalo "kdyby se ti dneska chtělo zvýšit tržby nějakého baru, dej vědět" :) chcete teď ještě víc něco namítnout? jako můžete, ale mezi věci, kterýma nic nezkazíte, se to neřadí ..
 • skryté dávání (některý podstatný jména utvořený od sloves by se měly zakázat, nebo přinejmenším by se mělo umět je používat nějak normálně) najevo různých věcí ... možná by se dalo zařadit jako podkategorie originality, ale zařadím je zvlášť, aby to někoho nemátlo ... pak by byly moje rady k ničemu, kdyby někoho mátly ...
  osoba1 (cizí osoba) na osobu2 (na mě): "mi teda řekni co je teď cool za hadry? abych byl pro tebe dost in (smích)"
  osoba 3 (moje nejmilejší osoba) na osobu 1: "to ani nezkoušej, protože bys pro mě pak byl dost out :D"
 • přímost ... neboli s nikym se nesrat, tim míň se mnou :D pokud to zvládnete formou, se kterou nebudu mít problém, nemusíte mít strach, že bych to nedokázala ocenit ! :) tajemný neznámý nejmenovaný, co mi přivez ze skotyše Nessie, přesně ví jak na to: ne hele musis si uvedomit ze vsechno ma svou cenu.... chces kolace? vydelej si na ne! chces vymluvu? rekni na co se mam vymluvit !
 • dárky ,))) to byl neplánovanej bod, ale jako jo ... třeba Nessie :)
 • upřímnost ... neplést s přímostí, ale de to spolu ruku v ruce ... prostě když se vám nechce v neděli do anděla, nebojte se to říct, klidně i jako S. ,) Bych musel spat v byte a jeste sem nevyspalej a dalsi blbou vymluvu uz nemam pak prijde akorat pravda ze sem linej :-D
pokračování příště ... odjíždím v emo tričku, které mi půl roku leží ve skříni a bála sem se s nim na ulici, ale cítím že dneska přišel ten den ... když sem si fénovala vlasy, úplně samovolně se mi vytvořila patka, věřte nebo ne ...
 
 

Reklama