playing my prague game

až nad ránem se proradujem k pláči

21. dubna 2009 v 23:16 | bittersweet
včera bylo pondělí večer a já si říkala, jak se toho mohlo udít tolik, a přitom je teprve pondělí večer. dneska je úterý večer a já si říkám, jak se toho mohlo udít tak málo, když už je úterý večer. koukala jsem na bazén zvenku a bylo to zvláštní. kluk, co všechny balí na předplavávání a "plaveš? / můžu?" apod., dneska odešel s holkou, co vypadá jako Nora a plave s destičkou. připadáte si taky v bazénu mač mór seksy než obvykle? a má vaše seksy spolubydlící seksy milence, kterej slaví měsíční výročí s holkou, kterou viděl míňkrát, než kolikrát si to rozdal s vaší spolubydlící?:), a vy ste pak byly jen svědky toho, jak se po dvou hodinách otevřou dveře do pokoje (nikdo už nepříde, vteřina bez konce...) a z nich vyběhne vaše spolubydlící v negližé vysmátá jak slunéčko (:D) a ukazuje na vás palce nahoru a pak si objednáte pizzu, a z ní všechno padá, protože je megatonážně přesmetanovaná a přezdobená, i když ji přivez špatnej pizzamuž, a je to uá .... ? a taky se vám už někdy v metru rozepla práskačka a vy ste lamy, co si ji neumí zezadu zapnout? :D achjo. řeknu vám, že lamy to maj v životě o dost těžší a měli byste na ně bejt hodný. (a když pijete sockovně vodu z kohoutku, abyste měli na pizzu :D, natáčíte si v kuchyni nebo v koupelně?) neptej se, když nechceš znát odpověď, a tak se neptám, všechno je před námi, tak jako vždycky bylo.
(a když ne všechno, tak aspoň to co z toho zbylo) ...

nekonečná zastávka, prosíme vystupte

15. dubna 2009 v 18:43 | bittersweet
pondělní večer ve znamení nadšení a zklamání býti měl, a taky býti byl, já byla nadšená a zelenej paňáček na přechodě byl zklamanej :D, jenže to fakt nešlo ani tušit, i když mi bylo celou cestu kolem bloku (abych neviděla to, co sem měla vidět až ve finále, aby mi to nedošlo dřív, velmi naivní obava, jak se zanedlouho ukázalo :DDD) naznačováno, že je to ÚÚÚPLNĚ JASNÝÝÝ, jenže jak to ASI mohlo bejt ÚÚÚPLNĚ JASNÝÝÝ, když nevíte NIC kromě "objevil sem něco NEUVĚŘITELNĚ awesome, z čeho budeš nadšená i zklamaná zároveň", no tak kde to sme,
žejo xD, navíc nápovědy na místě mě zmátly ještě víc, protože slovo nonstop ve mně asociovalo noční bar a ne potraviny a vše bylo ztraceno, i to, co ztraceno býti nemuselo, ale s tunelem přišlo osvícení a bylo to neuvěřitelně awesome a zklamaná sem byla jen naprosto minimálně (já :D) a pak sme šli tunelem a pak sme šli nebezpečnou čtvrtí, kde se krade (xD) a zatýká (!!) a kde je to strašidelný a kde bydlí pán na koni... a kde je to strašidelný :).

že se změní čekat nedá se

10. dubna 2009 v 0:34 | bittersweet
kotě má plán. taky jsem měla :D, fakt už to sou dva roky? plán na každej den, o kterym sem si myslela, že ho dodržim. a místo toho jen letěl čas a rostla panika a pak byl svaťák, uá, svaťák, a společné zbavování se předmaturitního stresu :D, a pak byl fušál, a pak bylo pondělí ráno a slavnostní zahájení, a pak byla středa a já se byla jen kouknout, a pondělňáci a úterňáci pomáhali chlebíčkovat a měli všechno v kapse a v lihu, a pak byl čtvrtek odpoledne a já se klepala a chlebíčková třída byla plná lidí v kapse a v lihu a v oblecích a v úsměvech, a zbejvala sem jen já, a holky mi pučily prstýnky pro štěstí. a pak bylo pocení a koktání a nečitelnej podpis :D a losování a pocení a pak bylo po všem a já stála na záchodě s mobilem ve furt ještě roztřesený ruce u rozřesenýho snad i ucha a pak byla eufórie a večeře a bylo teplo a já měla světlý kalhoty, který mi dneska sou těsný, a modrý tílko, ve kterym dneska chodim hubnout do světlejch kalhot. a pak byla třídní eufórická kalba a pak byl pocit, že teď už je všechno všechno jedno jedno, že to nejdůležitější sem zvládla a teď už je vážně všechno všechno jedno jedno jedno... kam ten pocit zmizel, a proč se vrací po každym semestru? proč nezůstal jen ten maturitní a nežiju podle toho? kam sem to zase sklouzla, když měl tenhle článek o tom, že mám dneska usmívací den:), protože sem si víceméně chtěně i nechtěně udělala vysokoškolský velikonoční prázdniny, protože toustění a bárnyho not-father's day k snídani, protože víkendovej emoplán, co není emo xD, protože se mi pártyboj svěřuje, s kým hodlá o víkendu pártyovat :D, protože fidorka <3, protože mi Lůca věnovala krabici a protože sem, fejsbůkaři vědí, geniální, avšak nešikovná, avšak geniální. a kdo mě nadobro odnaučí okousávání prstů, dostane půl vzdušnýho království a konverskovou princeznu k tomu... myslim, že sem dokonalá žena, jaktože to furt nevidíte a nedoceňujete, vy děvky. a laskavě mi zaplaťte už, protože potřebuju knihu, jinak v kobce umřu na nudu, a taky potřebuju víc pizzy, jinak umřu na nedostatek ....... pizzy, no. dobrou samotnou, avšak ne tak úplně :D.

tohle ti řeknu, a zase půjdu

8. dubna 2009 v 16:54 | bittersweet
šokující informaci na začátek: stala jsem se obětí šiškového útoku! (hrozně po mně jeli xD, chuligáni!) (a já sem se fakt fakt lekla :DDD) ... ale teď už se soustřeďte na následující:

.^^

ježeček nebo lištička? xD

pises zmateny veci a pak to hazis na ostatni, ze nejsou dostatecne schopni se nad tim zamyslet, to delam taky xD
:D moje zmateny veci davaji smysl
tvoje zmateny veci
jsou proste zmateny :D

máte rádi zmatený věci, co nedávaj smysl? odpovím si sama sobě sama, zbožňuju je a nesnášim je, zakletá zacyklená rozpolcenost mně vlastní, ze který neumim vylézt ven ani zůstat vevnitř, možná to je záměr, znamení, jako špendlík na cedulce od melounu, jako blízkost slov meloun a alone, jako smací smska s vykřičníkem, jako blízkost smát a spát, jako čumáček ježečka a lištičky, ale ouška vs. bodliny, zavřenej a otevřenej špendlík, jako help me a don't help me, a jak vybrat to správný, když smysl nedává buď ani jedno anebo obojí:), nadechnout se nad hladinou anebo se utopit? (a pak to příde), a co paní ročník 22, nehrozí dřív exp. jí, než jejím bodům? a nám? a dál? a jak moc velký štěstí budu mít, když sem Lůce roztřískala hrneček plnej dvacet let starýho kafe?:) a jak moc mě dneska vyždímá království potu? přijde mi zejtra vejplata? budu mít na cestu domů a na věcný dar pro K? xD a zapalujou se oholená lýtka víc než neoholená? a pozval vás dneska někdo na čínu?:)

pravidelně hořký

3. dubna 2009 v 12:59 | bittersweet
protože ne výjimečně, protože výjimka je max. jennifer pro bena a ufňukaná pipka pro alexe chytrolína, nebo cože. přála bych si ručně dělaný malovaný vtipný veselý barevný pozvánky, a ne událost na fejsbuku, zúčastníte se, ano, dec ol. zbožňuju 510kovou část trasy kolem strahovskýho stadionu, kde sem byla poprvý na fotbale xD, a pak za zatáčkou se všechno otevře a noční praha je blíííž a já sem výš a nalepená na skle a pevně si držíc kabélku, of course. tak na co, tak na klišeé, na báru pod mouchou, párty koutek, tři a půl kila za kilo, masakrální foukátkofight a jakže to udělal listr mistr, pane? bermudskej špuntíkovej trojúhelník, hranólky na červenym, mrkve v oranžovym. odemčeno. nejhodnější pan řidič (támle máte tramvaj, tak na ní upalujte než vám ujede; + vystupte si radši prostředníma), pátek free, exkurze je zdárně za námi:D, a pravidelná (výjimečná?) víkendová dávka dávka EMOcí zdárně před námi. running all the time, running to the future, bejbé :)

i've got this feeling

26. března 2009 v 22:16 | bittersweet
podle mě sem génius, a ani to nevíte xD, a pazoura se mi trumfama jenom hemží. megatonážní postel budiž mi nečekanou odměnou, stejně tak nečekanou, jako bylo nečekané vyčerpání zásob odměny jiné názvu legračně dětsky roztomilého:). i've got this feeliing ... i call for pizza, i call my cat :D, luk insajd, luuuk insajd jor tajny majnd. některý věci sou nevyhnutelný, bezpointový a přesto krutě vypointěný, avšak nevyhnutelný stále. stejská se mi po dejvidovi, už by to chtělo tu třetí řadu, neníliž pravda. mám náázev, mám název mám název, ale to už víte, a stejně nevíte nic. ale můj čas přijde, to vám řikam, jakože ten úžasnej mnou nově objevenej albertí rohlík se rajčatovo sýrovej menuje. některý věci sou nevyhnutelný a neuděláte nic :)

tak nechte mě spát

25. března 2009 v 22:30 | bittersweet
zdálo se mi o želvičkách a o tom, že mě uhání V. xD, na(ne)štěstí příští čtyři roky s nikým nechodím. o čem se mi zdálo v metru, když sem se probudila až na JzP a navíc bez žvejky, o který sem přesvědčená, že sem s ní nastupovala:D, netuším a doufám, že netušili ani lidi okolo. ranní seksy emítko, pizza albertí a nejvtipnější zmatená socio, anglicky mluvící a francouzsky mluvící, nejvtipnější zmatený dotazy :DDD + socioželvička. modrá tužka u písmena a oranžový zablikání. chutě:), vymyšlenej název. obrázkově:
:)

prý se tomu říká cože

23. března 2009 v 21:45 | bittersweet
sjetá energetickým nápojem žlutým ztvářet se chystám další z sloupce článků bez hlav a pat a údů, are you gonna be my unknown lover? xD připadat si ráno v šest na cestě domů jako emoděvka v absťáku je jistě cenná životní zkušenost, leč nedoufám, že se bude opakovat, lépe se vskutku cítím v roli toho, kdo zabouchává dveře zevnitř a cesta do postele mu nezabere úsek časový delší než třicet vteřin. a názory se mění, ano. a své emopoznatky si schovám pro knihu xD. a skříně je mi taky líto, ano :))). a když je light of day moc ostrý, engliš moucha brejle sou tu pro vás (pro mě). a jakej maj věci smysl? ňákej. tak jest.

somewhere else

19. března 2009 v 22:22 | bittersweet
jsem malý emítko, co kouká na bigbeng. už je sobota? xD vskutku znám příjemnější věci (a teď?) než mít v jednom uchu klientku se závažným problémem (:D) a v druhym obtěžujícího zloděje lžiček a kráječe pomerančů a konínakupitele v jednom:)))), tak to bude asi dejavu, zní to tak :D čajna, bejbé, pírc, a z kobkanudy přečtenej lingvistickej článek na zejtra, smutné? veselé? i love my job :)))) a už je sobota? :D to je smíchu najednou... když je člověk free to be whatever `(•.°)~ ... :D takže jeden bigbeng a jednoho dejvida na dobrou noc prosím:)

a venku trochu mrzne

18. března 2009 v 15:46 | bittersweet
ztratila jsem pírs (co sem dělala, tyvole, smrkala, vole) a roztomile roztomilej klučík mi ho pomáhal hledat, uá, za takovejch deset let bysme se mohli klidně potkat znovu a poznat se výš, blíž, zlín, kroměříž xD hledání bylo sice překvapivě neúspěšné, ale aspoň sem nepřišla domů dřív :DDD (nechceš si dát pak s náma.......cígo?xD) a taky sem ráda, že to vypadá, že mě to vůbec nesere, ten pírs teda, lůcince to přeju :))). kobka byla dnes tak náročná a vysilující, že sem dočetla knihu a opsala si následující moudro, na které by se nemělo zapomínat: Štěstí jedněch způsobuje zoufalství druhých. (M. V.) stejně toho chlapa žeru, ať si říká kdo chce co chce, pizzující anděl a všechny ty geniálně geniální propletence mě dostávaj skoro jako dnešní klient s totálně nejvíc seksy hlasem, s jakym sem za dobu své operátorské kariéry měla tu čest. a dál a dál, kafe, henk můdy a na svým holým břiše dnes prostřu andělůůůům...

pizza dělá hezká těla

17. března 2009 v 22:25 | bittersweet
jestli se nezačnu léčit, tak nevim co se stane, ale bude to awesome, anebo taky ne :D událost dne (noci): mááám je, a jsou jenom moje, i se špuntíkama, teda s jednim, protože druhej sem zvládla ztratit hned ráno při chvátání ztrapnit se s mym dokonale promyšlenym vyprávěním, který rozhodně neslavilo úspěch, jakej by si zasloužilo, vlastně neslavilo fakt žádnej, je to zlý, život se s tebou nemazlí. noční jízdy v protisměru s psycho nočním řidičem, kterýmu tucala do rytmu celá řidičská kabinka, noční výhled na noční loveless city, uá, a bára ví, když celý město spí... v kobce sem ohňolejsově podrobila vše kolem sebe i se sluchátkama a koupila sem si na floře banán. no co dál říct, ondro, je mi všelijak :D (je mi dobře a jsem na sebe pyšná, že sem v devět vstala a šla se ze sebe statečně udělat lůzra, kterým nejsem, ačkoli to tak může neúměrně často vypadat xD) samý plusy! :)

'cokoliv mi nadiktujte, já to tady napíšu' xD

11. března 2009 v 17:07 | bittersweet
druhou řadu dejvida budu mít staženou za šest týdnů, držím polopůst a od 13:55 do 14:00 rektálnického času sem upřímně nenáviděla svého jinak oblíbeného kou xD, a jinak je vše jak býti má, tzn skládam ódu a umírám touhou po šesti věcech a vydělala jsem si dnes na zmrzkovou část dovolené :D. po rozkliknutí se dozvíte, proč včera neklapla čína a po čem touží pk, takže nic zásadního xD

odborné kapalnění

5. března 2009 v 23:21 | bittersweet
abych navázala na minulý článek, ráno dopadlo dle očekávání: probudila jsem se s magickými kruhy, který sem schovala pod kostky, (jak řešit jsem/sem rozpolcenost bez toho, abych se musela závazně rozhodnout pro jednu z variant? neřešit? tak to by asi šlo) ... hodila do sebe tři v jednom a na sebe jedenáct v několika a dvě na ramena:), a vykročila vstříc šedofialové budoucnosti odborné specialistky, jako každý čtvrtek, jako každý čtvrtek. můj čím dál oblíbenější pan David zacvakal pirátsky sklovinou a rozeslal mezi nás magický fotokrám (peněženku byste neukradli). následující náhodně vybraná fotografie demonstruje, jaký odborně speciální triky už sázim, a bude hůř! xD kdo uhádne, jakej předmět budu mít letos nejradši, nedostane sice nic od pana a paní smyčkojc, ale můžu na něm za odměnu demonstrovat příští čtvrtek :)))

posedlí touhou, aby všechno šlo snáz

3. března 2009 v 23:57 | bittersweet
no co vám budu povídat:) jak jsem zapekla, protože nešlo v 5:45 opustit teplo megatonážní postele? jak jsem se ztrapnila v busu?:) ("na zličín" "na hradčanskou nebo na florenc." "...na zličín" "na hradčanskou nebo na florenc" xD) jak jsem v busu krásně skoukla big nothing s božským sirem sajmonem? jak byla Lůca "na kafi"? jak se Lůca zasekla ve výtahu a úplně sama se taky odsekla, bez pomoci pana pojistky? jak jsem se ztrapnila na znaku?:D (ne, protože o tom bych musela psát pokaždý) jak jsem byla na číně? jak budu mít náušničky? jak jsme přišli ke staronové mikrovlnné troooubě !? :) jak mě bolí v krčku zrovna když mam jít po čtyřiceti letech vydělávat? jak jsem díky pk objevila geniální californication? jak budu mít svatbu na žirafě?:D jak se pokecam zmrzkou cestou na pláž? myslim že někdy příště, tyme. co k tomu dodat, asi zase jenom slova... shut up and fuck me :)

křestní večer

28. února 2009 v 18:16 | bittersweet
dveře do pokoje, nikdo už nepříde. stejný kostky, paní prodavačkou vynucená občanka (na kolik vypadam? na čtrnáct! xD), naši, nejlepší nejgeniálnější formanská za svitu svíce a denního světla, líbí se ti ta fotka? ne :D, dej to do brambůrků, eso a kterak učinit leoše šťastným (ou-maj-gaattt) :D, oschlý naši, k snídani zbytky, ryba :D, chřesty a čtyři neromantické chvíle, znakování v beznábytkovém pokojíčku, jedna tajnost, trefování bookšňůry:), skorovedřezu, dvousmskový znamení, u hodin až bude teplo xD (o-ou) ... kotě utahaný jako kotě, jeden úsměv z telefonní budky, večeře na stole, vteřina bez konce. najs :)

coo, voee, vocap?

27. února 2009 v 0:35 | bittersweet
vstává se hezky, když se vstává včas a stihne se čajíček a pokec s právě probuzenou, vstává se hezky, když spolu s budíkem zachrastí klíčema v zámku praktická spolubydlící vracející se z pařby s historkou, kterak se probudila v odstavišti tramvají :D jede se hezky, s empé, která je poslední měsíc ochotná pustit vám max. tytéž tři písničky neustále se opakující, kafíčkuje se hezky, když se z vás stává odborná specialistka, pizzuje se hezky, když si pizzamen splete adresu a vy podupáváte natěšeně čtvrt hodiny před barákem, fláká se to hezky, když v práci na vás kašlou zvysoka a zhluboka, a kinuje se taky hezky, když přijdete o začátek z důvodu bojkotu, ale možná se nic tragickýho nestalo :D (bílej tesák třikrát? vážně? a kdeže to sme? :D) tajnůstkuje se to na balkoně taky hezky, viď bejbé, vocap men? :D akorát mi něco řiká, že zejtra se to nebude vstávat hezky, takže připíchnu paní smyčku na nástěnku a popřeju vám dobrou noc, dobrou noc a netlačte na pilu :)

Titulek byl uživatelem Bitr označen jako irelevantní.

24. února 2009 v 16:54 | bittersweet
Bitr čajíčkuje o páté s paprikou a sucharem. Bitr vymýšlí titulek. Bitr si koupila novou starou knihu. Bitr se stala fanouškem Antikvariát. Bitr byla na číně. Bitr nemusí zas měsíc posílat smsky. Bitr diskutoval(a) o tématu pan Bikmek ve skupině Lůca a její poslední noční. Bitr nechtěně vymyslela jméno panu/paní X. Tohle se ti líbí :D. Bitr si dá sucharový nášup. Bitr stále vymýšlí titulek. Bitr se zúčastní Úterní noc v megatonážní posteli. Bitr doufá, že až se vrátí, půjde v pokojíčku rozsvítit. Bitr si na znaku vybrala nejblbější povolání. Bitr lituje, že nechodí s mužem tohoto povolání jako Kristýna, která by měla hodně co říct:D. Bitr je neschopná odpovídat na sms. Bitr bude dnes večer bez fejsbůku! xD (Staňte se fanouškem!) Tohle se ti líbí. Reagovat?

všechny cesty vedou na ípák

23. února 2009 v 23:40 | bittersweet
první letní odstartován ranní polívčičkou od maminky. žluťák krutě podivně vrčel, až sem se skoro bála, že zase něco, ale naštěstí nic. na prvním letním znaku sem byla nečekaně za lůzříka, dokonce většího než B, která se vrátila po půl roce z frankrajchu. tomu říkám umění :D respektwoman ani respektman nezklamali, rozesmáli, vyděsili, na téma bakalářky bylo pozdě už včera, co včera, už loni:DD, + v plánu pětidenní exkurze (pk bere s nadhledem jí vlastním, "vožerem séé!" xD). a domů a nakoupit a vařit a postýlkovat a tepláčkovat a darjovat a budíkovat, hledat potmě všechny hadry a trousit při tom něžná slůvka. seksy černá mladá vdova (jsme milovníci silných pocitů, jsme milovníci intenzivních chutí) v botičkách z camdenu a se svítícím zeleným doplňkem na pankráci, tý slizký stanici, která byla jednostranně demokraticky zvolena jako místo srazu. srážka, hnusnej chumelící déšť, kafe, narozeniny, případ kočka, tradiční lyžáková nostalgie :DD, don't you know that I.P. wasn't built in a day ? tak zase za dva roky :D sangrie na dobrou, sama doma. potmě :).

tonight in LA

19. února 2009 v 22:13 | bittersweet
23:45 - 0:19 / na muzeu prázdno, prázdno se plní a vyprazďnuje a plní, jsem součást prázdna ponořena do knihy. prodejce, co porušuje kodex prodejce. ví to, odůvodňuje, část součásti prázdna mu věří, nahlas říká opak. vesmír se nerozpadnul, a tak se součást přesouvá na céčko. znáš ten pocit... :) 0:19 - 2:30 / tajnost na I.P., přijela sanitka, ale televize naštěstí ne. prozrazení VéPé, férová výměna zkratky za zkratku. policajti. zakřič fejsbůk. druhá tajnost, u kolejí. 2:30 - 6:30 / první hrneček, druhej. jeden třetí. filmová diskutace, párty time. barevný nekonečno. (!!) nepřipadám si opilá, až ráno zjišťuju, že jsem byla :D. ale já jsem z brna! ;( xD 6:30 - 12:00 / třetí tajnost, v bundě pod peřinou / křeslo. prasklá žárovka, zapopelená párty krabička, bačkůrky. kdo mě převlík do pyžámka netušim. tajná smska Lůce:D 12:00 - 20:40 / ranní nutná pokalební dávka zírou <3, toustování, zpoždění, nezastavujem. po třech tejdnech v kobce. školácká chyba, která se neukázala býti chybou, záhada záhad! papouškáčovo udivení, že tu nejsem nová. krátce před školáckou chybou :D návštěva kou ><, kvůli níž sem zapomněla na hlášku s rozdělením na několik částek:D, ničícího mi telefon. nejlepší marcstory xD (po přednášce) "máte nějaký dotaz?" "vy jste si objednávala?........a co?" :D, celkově nejlepší marcsměna, možná poslední (!), kobka začíná upadat, až mě to děsí. dočtená kniha. dokonalost, a né že né, jak může vůbec někdo říct že ne, je vidět že tomu nerozumí. uá! <3 20:40 - 22:30 / pizza potmě, spaced, pocit ded smíšenej s najs. blogy, sprcha, a dál už to znáte. anebo taky ne. :)

a ten džus tu není.

den ousího narozenin :D

17. února 2009 v 21:58 | bittersweet
šťastné setkání s mejma nejoblíbenějšíma spoluobyvatelkama, superpizza na uvítanou, noční holčičí drbání ("sou to tři tejdny a příde mi to jak půl roku":D + popis odchodů na čajíček a na záchod při kráskovejch scénách po desáté + dvouhodinový vychválování jeho prdelky a maličkatejch boxérek :DDD), ranní rande u eura, kafe se zmrzkou, nakupovací zklamání, přesun, nakupovací rauš:), albertí rohlíkoslaninovej rauš, školní nerauš, zapisovací gegy a m n ě se omlouvající profesoři :DDD + naše nejvíc respekt žena a velitelka našeho oboru, naše síto, ta který se všichni bojí a na seminářích se krčí a třesou, aby nevyvolala je a oni si troufli neznat odpověď a schytali nejvíc ponižující přednášku o tom, že co že tu vlastně hledaj:))), ta, která povolila dvě absence a já měla tři, TA se mi dnes podepsala do indexu, o absencích nepadlo jediný slovo, omluvila se mi, že jí to tak dlouho trvá, a okomentovala mi moje nový vlasy (!!!!), což mě rozdrtilo natolik, že sme si pak s pk musely nutně začít posílat obrázky přes blůtůtůtůt a vůbec celkově se chovat tak, že nás za to měli poslat zpátky do primy:), a pak se mi nechtělo za sítem no. 2, protože furt neumim zaznakovat název onoho osudného předmětu, kterýmu se všichni nezasvěcení do této problematiky nejvíc smějou a kroutí vočima, nakonec sem však přemohla sebe samu a dokázala nemožné a nechala si podepsat osudné okénko. a pak už zbejvala jen dvě osudná okénka, jedno bylo jasný, a jedno bylo za ten slavnej test s fejkovním seznamem četby a seminárku se kterou sem tady tolik nadělala, a která byla PŘEHLÍDNUTA a NEOPRAVENA, tudíž následovaly další omluvy na mou hlavu, a jelikož mi bylo podepsáno poslední okénko i bez opravy:D (!!!!!), s radostí jsem odpustila i této ženě a s ještě větší radostí opustila budovu:), a protože sem teď stejně tak mrtvá jako chci bejt zejtra živá, du to zalomit s knihou (kdy se mi tohle stalo naposled?) a všechno přespat a proubudit do krásné pohodové středy s ranním kafíčkem, toustíčkem a seriálkem, uá, dobrou úterní knížkovou, i tobě, vášnivě diskutózní nounejme :)))
 
 

Reklama