neděle od slova anděl

rozmazáno /na koberci/

1. března 2009 v 23:46 | bittersweet
extra kečup, díra v olivě, díra v pneumatice....a bude to s titulkama?:D jasně, pneumatika se točí. pneumatika se točí. pneumatika se stále točí ... černej balon, 77 % a hlášky ve stajlu "já se poseru" už nikdy nebudou znít stejně :DDD nejhorší je, že to vlastně vůbec neni k smíchu :)

+ poandělní krutě telepatickej bonus bez bonusu, odmítnutá expusa, notování, jak je nám bez sebe krásně. kde to sme? xD "rád sem tě viděl a teď tě zase tak rok vidět nemusim". hlavně že sme happy, stejně tě mám rád :)

tejkn

23. února 2009 v 0:21 | bittersweet
kdo se rád baví u filmů, jejichž primárním (ani sekundárním a ani dalším:D) účelem není bavit, upřímně doporučuji tento :DDD "klišeé číslo 1373!" ... na kotyho zapejkajícího do flašky: "koukej!" "já koukam na něco lepšího" :D ... promiňte pane, říkají že jste kokot:) ... "a teď by byl geg, kdyby skočil na špatnou loď, třeba na ňákou, co převáží mrože" :DDD ze srdce děkuji všem pasažérům, kteří zaplnili dnešní žluťák v devět, protože přijít o tak neskutečně skutečnej zážitek bych si musela vyčítat minimálně do příští neděle:) BTW, 85 % ??!!! :D a to ste myslela vážně? + jako bonus návrat zelené čepičky + nezávazně mezi řečí "tywe, sem v tom klíně ztratila zrcátko" "takový stříbrný!?" :D příště napíšu o návratu ztraceného zrcátka. dobrou noc děti, a mějte se rádi :)
závěrem snad jen ...... "TATI !!!!!" xD

Darjeeling Limited

27. října 2008 v 1:59 | bittersweet
snad poprvý se mi stalo, že sem si ve filmu užívala víc muziku než děj ... a proto poslouchejte se mnou:)

rekonstrukce

11. srpna 2008 v 15:45 | bittersweet
jedna vzpomínková ..... a nic už nikdy nebude takové ;(

netradičně

19. května 2008 v 0:19 | bittersweet
náš filmový anděl se mě dnes opět netýkal, ale na andělu v praze taky blaze ... to jen aby ta rubrika postupně nechátrala, když už sem ji speciálně kvůli nedělím založila. achjo viď

jako bláznivej králíček energizer z pekla

5. května 2008 v 1:30 | bittersweet
když koukam na film, kterej mě nebaví, nesoustředim se a unikaj mi souvislosti (viz myšky dotazy typu "to je ta její dcera?" a moje neschopnost je zodpovědět:D), ne jinak tomu bylo právě dnes (Transformers) (co říkáte na ten rým, dobrý?) ... ale už jenom kvůli těm gegům bych se na to možná koukla znovu:) určitě je z japonska, umíte robotsky? ste zoubková víla? proč si tak zpocenej a špinavej? jimova šťastná chvilka... :D mimo to, miluju zrcadlo v andělovi na záchodě. nejlepší :) kdyby mě všichni lidi na světě viděli tak, jak ukazuje tohle zrcadlo, to by bylo...

If You Have Something To Say

13. dubna 2008 v 23:09 | bittersweet
/Kolikrát za život potkáte toho pravého?/ Once

If you have something to say
Say it to me now
+ vidim že někteří lidé na csfd opět nic nepochopili (stejně jako koty), naštěstí jich je menšina. :)
 
 

Reklama