Únor 2009

křestní večer

28. února 2009 v 18:16 | bittersweet |  playing my prague game
dveře do pokoje, nikdo už nepříde. stejný kostky, paní prodavačkou vynucená občanka (na kolik vypadam? na čtrnáct! xD), naši, nejlepší nejgeniálnější formanská za svitu svíce a denního světla, líbí se ti ta fotka? ne :D, dej to do brambůrků, eso a kterak učinit leoše šťastným (ou-maj-gaattt) :D, oschlý naši, k snídani zbytky, ryba :D, chřesty a čtyři neromantické chvíle, znakování v beznábytkovém pokojíčku, jedna tajnost, trefování bookšňůry:), skorovedřezu, dvousmskový znamení, u hodin až bude teplo xD (o-ou) ... kotě utahaný jako kotě, jeden úsměv z telefonní budky, večeře na stole, vteřina bez konce. najs :)

coo, voee, vocap?

27. února 2009 v 0:35 | bittersweet |  playing my prague game
vstává se hezky, když se vstává včas a stihne se čajíček a pokec s právě probuzenou, vstává se hezky, když spolu s budíkem zachrastí klíčema v zámku praktická spolubydlící vracející se z pařby s historkou, kterak se probudila v odstavišti tramvají :D jede se hezky, s empé, která je poslední měsíc ochotná pustit vám max. tytéž tři písničky neustále se opakující, kafíčkuje se hezky, když se z vás stává odborná specialistka, pizzuje se hezky, když si pizzamen splete adresu a vy podupáváte natěšeně čtvrt hodiny před barákem, fláká se to hezky, když v práci na vás kašlou zvysoka a zhluboka, a kinuje se taky hezky, když přijdete o začátek z důvodu bojkotu, ale možná se nic tragickýho nestalo :D (bílej tesák třikrát? vážně? a kdeže to sme? :D) tajnůstkuje se to na balkoně taky hezky, viď bejbé, vocap men? :D akorát mi něco řiká, že zejtra se to nebude vstávat hezky, takže připíchnu paní smyčku na nástěnku a popřeju vám dobrou noc, dobrou noc a netlačte na pilu :)

Titulek byl uživatelem Bitr označen jako irelevantní.

24. února 2009 v 16:54 | bittersweet |  playing my prague game
Bitr čajíčkuje o páté s paprikou a sucharem. Bitr vymýšlí titulek. Bitr si koupila novou starou knihu. Bitr se stala fanouškem Antikvariát. Bitr byla na číně. Bitr nemusí zas měsíc posílat smsky. Bitr diskutoval(a) o tématu pan Bikmek ve skupině Lůca a její poslední noční. Bitr nechtěně vymyslela jméno panu/paní X. Tohle se ti líbí :D. Bitr si dá sucharový nášup. Bitr stále vymýšlí titulek. Bitr se zúčastní Úterní noc v megatonážní posteli. Bitr doufá, že až se vrátí, půjde v pokojíčku rozsvítit. Bitr si na znaku vybrala nejblbější povolání. Bitr lituje, že nechodí s mužem tohoto povolání jako Kristýna, která by měla hodně co říct:D. Bitr je neschopná odpovídat na sms. Bitr bude dnes večer bez fejsbůku! xD (Staňte se fanouškem!) Tohle se ti líbí. Reagovat?

všechny cesty vedou na ípák

23. února 2009 v 23:40 | bittersweet |  playing my prague game
první letní odstartován ranní polívčičkou od maminky. žluťák krutě podivně vrčel, až sem se skoro bála, že zase něco, ale naštěstí nic. na prvním letním znaku sem byla nečekaně za lůzříka, dokonce většího než B, která se vrátila po půl roce z frankrajchu. tomu říkám umění :D respektwoman ani respektman nezklamali, rozesmáli, vyděsili, na téma bakalářky bylo pozdě už včera, co včera, už loni:DD, + v plánu pětidenní exkurze (pk bere s nadhledem jí vlastním, "vožerem séé!" xD). a domů a nakoupit a vařit a postýlkovat a tepláčkovat a darjovat a budíkovat, hledat potmě všechny hadry a trousit při tom něžná slůvka. seksy černá mladá vdova (jsme milovníci silných pocitů, jsme milovníci intenzivních chutí) v botičkách z camdenu a se svítícím zeleným doplňkem na pankráci, tý slizký stanici, která byla jednostranně demokraticky zvolena jako místo srazu. srážka, hnusnej chumelící déšť, kafe, narozeniny, případ kočka, tradiční lyžáková nostalgie :DD, don't you know that I.P. wasn't built in a day ? tak zase za dva roky :D sangrie na dobrou, sama doma. potmě :).

tejkn

23. února 2009 v 0:21 | bittersweet |  neděle od slova anděl
kdo se rád baví u filmů, jejichž primárním (ani sekundárním a ani dalším:D) účelem není bavit, upřímně doporučuji tento :DDD "klišeé číslo 1373!" ... na kotyho zapejkajícího do flašky: "koukej!" "já koukam na něco lepšího" :D ... promiňte pane, říkají že jste kokot:) ... "a teď by byl geg, kdyby skočil na špatnou loď, třeba na ňákou, co převáží mrože" :DDD ze srdce děkuji všem pasažérům, kteří zaplnili dnešní žluťák v devět, protože přijít o tak neskutečně skutečnej zážitek bych si musela vyčítat minimálně do příští neděle:) BTW, 85 % ??!!! :D a to ste myslela vážně? + jako bonus návrat zelené čepičky + nezávazně mezi řečí "tywe, sem v tom klíně ztratila zrcátko" "takový stříbrný!?" :D příště napíšu o návratu ztraceného zrcátka. dobrou noc děti, a mějte se rádi :)
závěrem snad jen ...... "TATI !!!!!" xD

jenom existovali, a čas běžel ..... a běžel

22. února 2009 v 14:56 | bittersweet |  playing my game
po tatínkovi?:) "jak bylo na bále?" nevidím na něj, ale vim přesně, jak se zatvářil, je to takovej ten výraz, co by byl v knížce popsanej jako provinilý podrbání se na hlavě, hlava trošku nakloněná, povzdychnutě přemejšlivá tvář a zkrabacený čelo s boulí:D, a tu knížku by psal někdo, komu tohle prostě nejde. "noooo, marti..., já ani nevim, já sem se asi namazal" :DDD sobotní ironie, naši se bavili (=mimo domov) a já neměla náladu na nikoho, kvůli komu bych si musela holit nohy, a tak jsem dobrovolně strávila příjemný večer sama ve svý megatonážní posteli, která tím pádem stále ještě čeká na...chřest xD, s filmem, jehož název bych nerada zmiňovala. now i can be wicked and i can be raw, you keep crying to me i want more!, uá, ctrl+alt+iiiiiiii. opilecký smsky sou sux, ale aspoň sme si po čtyřiceti letech zase byli schopný docela hezky popřát dobrou noc + zpětně sem upřímně ráda, že aspoň jeden z nás přemejšlel mozkem. a že venku chumelilo. na střešnim okýnku je skvělý, že ho otevřete a nachumelí vám do megatonážní postele, lavinyt <3 to by se mi ve městě měst ve třetím patře rozhodně nestalo :D, stejně jako by se mi nestal dvakrát za víkend gulášek v hasičárně ("a kam deš ty?" "do divadla s hasičema" xD), a stejně se tam těším moc (kromě pondělního, úterního, čtvrtečního a pátečního dopoledne a středečního odpoledne). doufá furt ještě někdo v report z království? já totiž jo! :D a teď jdu započít velkou věc, kterou sobě i tý věci slibuju už příliš dlouho, a today is gonna be the day. pokud mi do toho zas něco nevleze, jako nějakej film, fejsbůk nebo svačinka... budete koukat, všichni jednou budete koukat :)))

mocný klín

20. února 2009 v 23:21 | bittersweet |  nočníky
chápete, že sem moc? chápete, že sem tak moc, že sem si právě neuložila moc článek, kterej sem napsala za stavu moc? chápete, že sem tak moc, protože myška je moje nejoblíbenější děvka? chápete, že sem tak moc, že sem v klíně nechala svuj zelenej čepeček? chápete, že sem tak strašně moc, že sem si všimla, jak je ghrdr seksy až pět minut před odchodem? chápete, že sem tak moc, že sem tátovi doma málem automaticky poděkovala za odvoz, ačkoliv pro mě vůbec nejel a doběhla sem si poslední bus? chápete, jakej je to poděl, že sem tak moc a musela sem jet poslednim domů? chápete, jaký to je kalit s mou nejoblíbenější děvkou? chápete, že když sem ousímu svěřila, že před třema rokama sem to byla já, před dvěma rokama myška, před rokem já, a tudíž je teď na řadě myška, tak zakroutil vočima a šel si sednout zpátky ke svý nový slečně? :D chápete, že sem tak moc, že klidně zveřejnim fotky, a nebudu to zejtra mazat, protože mažou jen srabi:)?

tonight in LA

19. února 2009 v 22:13 | bittersweet |  playing my prague game
23:45 - 0:19 / na muzeu prázdno, prázdno se plní a vyprazďnuje a plní, jsem součást prázdna ponořena do knihy. prodejce, co porušuje kodex prodejce. ví to, odůvodňuje, část součásti prázdna mu věří, nahlas říká opak. vesmír se nerozpadnul, a tak se součást přesouvá na céčko. znáš ten pocit... :) 0:19 - 2:30 / tajnost na I.P., přijela sanitka, ale televize naštěstí ne. prozrazení VéPé, férová výměna zkratky za zkratku. policajti. zakřič fejsbůk. druhá tajnost, u kolejí. 2:30 - 6:30 / první hrneček, druhej. jeden třetí. filmová diskutace, párty time. barevný nekonečno. (!!) nepřipadám si opilá, až ráno zjišťuju, že jsem byla :D. ale já jsem z brna! ;( xD 6:30 - 12:00 / třetí tajnost, v bundě pod peřinou / křeslo. prasklá žárovka, zapopelená párty krabička, bačkůrky. kdo mě převlík do pyžámka netušim. tajná smska Lůce:D 12:00 - 20:40 / ranní nutná pokalební dávka zírou <3, toustování, zpoždění, nezastavujem. po třech tejdnech v kobce. školácká chyba, která se neukázala býti chybou, záhada záhad! papouškáčovo udivení, že tu nejsem nová. krátce před školáckou chybou :D návštěva kou ><, kvůli níž sem zapomněla na hlášku s rozdělením na několik částek:D, ničícího mi telefon. nejlepší marcstory xD (po přednášce) "máte nějaký dotaz?" "vy jste si objednávala?........a co?" :D, celkově nejlepší marcsměna, možná poslední (!), kobka začíná upadat, až mě to děsí. dočtená kniha. dokonalost, a né že né, jak může vůbec někdo říct že ne, je vidět že tomu nerozumí. uá! <3 20:40 - 22:30 / pizza potmě, spaced, pocit ded smíšenej s najs. blogy, sprcha, a dál už to znáte. anebo taky ne. :)

a ten džus tu není.

den ousího narozenin :D

17. února 2009 v 21:58 | bittersweet |  playing my prague game
šťastné setkání s mejma nejoblíbenějšíma spoluobyvatelkama, superpizza na uvítanou, noční holčičí drbání ("sou to tři tejdny a příde mi to jak půl roku":D + popis odchodů na čajíček a na záchod při kráskovejch scénách po desáté + dvouhodinový vychválování jeho prdelky a maličkatejch boxérek :DDD), ranní rande u eura, kafe se zmrzkou, nakupovací zklamání, přesun, nakupovací rauš:), albertí rohlíkoslaninovej rauš, školní nerauš, zapisovací gegy a m n ě se omlouvající profesoři :DDD + naše nejvíc respekt žena a velitelka našeho oboru, naše síto, ta který se všichni bojí a na seminářích se krčí a třesou, aby nevyvolala je a oni si troufli neznat odpověď a schytali nejvíc ponižující přednášku o tom, že co že tu vlastně hledaj:))), ta, která povolila dvě absence a já měla tři, TA se mi dnes podepsala do indexu, o absencích nepadlo jediný slovo, omluvila se mi, že jí to tak dlouho trvá, a okomentovala mi moje nový vlasy (!!!!), což mě rozdrtilo natolik, že sme si pak s pk musely nutně začít posílat obrázky přes blůtůtůtůt a vůbec celkově se chovat tak, že nás za to měli poslat zpátky do primy:), a pak se mi nechtělo za sítem no. 2, protože furt neumim zaznakovat název onoho osudného předmětu, kterýmu se všichni nezasvěcení do této problematiky nejvíc smějou a kroutí vočima, nakonec sem však přemohla sebe samu a dokázala nemožné a nechala si podepsat osudné okénko. a pak už zbejvala jen dvě osudná okénka, jedno bylo jasný, a jedno bylo za ten slavnej test s fejkovním seznamem četby a seminárku se kterou sem tady tolik nadělala, a která byla PŘEHLÍDNUTA a NEOPRAVENA, tudíž následovaly další omluvy na mou hlavu, a jelikož mi bylo podepsáno poslední okénko i bez opravy:D (!!!!!), s radostí jsem odpustila i této ženě a s ještě větší radostí opustila budovu:), a protože sem teď stejně tak mrtvá jako chci bejt zejtra živá, du to zalomit s knihou (kdy se mi tohle stalo naposled?) a všechno přespat a proubudit do krásné pohodové středy s ranním kafíčkem, toustíčkem a seriálkem, uá, dobrou úterní knížkovou, i tobě, vášnivě diskutózní nounejme :)))

blue day comes and i need this, i need this

16. února 2009 v 0:58 | bittersweet |  nočníky
tmavě fialová, co neni poznat, že je fialová, voní tak krásně fialově... napsala jsem číslu. řeklo, že už ani nedoufalo. jsem ta, co se opaluje na druhým břehu (navzdory polární noci), a ne ta, co čeká. a tak to taky zůstane... nejlíp jim bylo, když nevěděli co dělaj. a třeba se zejtra všechno změní. nejlepší anděl za poslední dobu, film počítám i nepočítám, na pointy srát, mám vás rád, a už taky básním :D a teď se uspaceduju ke spánku. a nechci nikdy mlčet, když se to nemá, a nebudu, protože sem viděla, jak je to nejhorší, a rozhodně nechci bejt nikdy takhle nejhorší, bože to bylo tak nejhorší, a to sem u toho ani nebyla! tak jakože dobrou tmavě fialovou, pro někoho zelenočervenou, pro někoho modrou, pro někoho kaštanově duhovou a pro někoho klidně i divoce ostružinovou, kterou němeli:)

I'm movin' on, Sarah, if you don't like that, that's tooo baaaaad

15. února 2009 v 1:29 | bittersweet |  nočníky
vy kdo se těšíte na report, těšte se dál ... ono se vlastně nedá říct že je to "otravný", když se po návratu všichni ptaj (kromě těch, co se neptaj, a efpětkujou muj blog, jestli už je report, aby nebyli otravný:D, a kromě těch, kterejm to můžu vyprávět tak, jak by to nikdo jinej nepochopil), jaký to bylo, dyť kdyby se neptali, tak by to bylo weird, doesn't it ? bylo, protože jak by vás to mohlo nezajímat, to bych se cítila zklamaně a ukřivděně, a vy to víte :D

ladies and gentlemen, připoutejte se prosím, bitr's back

14. února 2009 v 2:18 | bittersweet |  playing my game
voní mi zakouřený vlasy, na deset minut se ohřát, žádná moje oblíbená děvka v dohledu, jedno číslo navíc, který ani nevim jak uložit. jeho strohý "raději nebudu komentovat" na moji "velkorysou" nabídku. k pomilování a na zabití:) pokoj prázdnej a krabic plnej, nový nejgeniálnější zákoutí s mega obří postelí, uá. kdo ji se mnou pokřtí? :D šťastnej přílet a ranní polívka. nejlepší pátkotřináctkovej večer, v amigu ucpaný záchody, páni na dámách, co neklepou. happy :D vocasí přesun, já sem cyril, já sem helmut, já sem se právě osprchovala. otázka zní, jestli měl tenhle (ne)obyčejnej rok očekávanej den vypadat doopravdy takhle. čekal jsi víc? čekala jsem víc? objasnila se záhada? vybavuju si jen svoje "znam tě teprve měsíc", a najednou je to tak dávno. tajm tu slíp :)

muff!

5. února 2009 v 21:38 | bittersweet |  playing my game
nechtela jsem, ale musim, protoze co to sakra do toho englis peach labruska pridavaj, ze me slozi treti sklenicka a donuti otevrit blog.cz ? :D kde to sme. v manchestruuuu ... abyste o me nemeli strach, musim vam nutne sdelit, ze mam nejlepsi boticky, ve kterejch mi patri svet a pridu si jak bohyne, miluju druhy patra cervenejch autobusu, mam neco krute partyovyho, hrnecek z londyna, neco tak otresnyho a pachnouciho jako nas hostel sem jakteziv nepoznala a umiram z cokoladovejch muffinu, mohla bych je jist od rana do vecera. a uz sem se zminila o botickach a autobusech ? ja sem se vazne nechtela pripojovat, jenze ted bydlime tri dny u typka, co me prej urcite odnekud zna:D, a ten to proste vsechno zkazil, kdyz polozil osudnou otazku "a nepotrebujete neco na internetu?" ... je to zlo, zlo, zlo zlouci, du se hned odpojit a dokalit posledni sklenicku :D kids, uvidime se v patek trinactyho, lehce sem se sekla o den s datem priletu, no a let, let, kapitola sama o sobe, + doted sem zila v iluzi, ze letusky musi bejt hezky :D a jestli sem se jeste nezminila o svy extra tragicky anglictine, tak to ani delat nebudu:) see you

tak zas někdy

2. února 2009 v 1:15 | bittersweet |  playing my game
leden is ouvr, kafe is ouvr a seminárka též. nasadil si mi do hlavy smyčku, vteřiny versus noty, noty sou sux, budu nad tim přemejšlet v letadle, aspoň zabiju tu mysteriózní hodinu navíc, kterou mi hlava nebere a nikdy brát nebude :D + sem skutečně šťastná, že mezi ty suchary se svym novym kabátkem zapadnu, jak mi Lůcinka potvrdila :D btw mam ve špajzu banány, tak je prosím snězte nebo vyhoďte nebo zaneste nabídnout panu pojistkovi .... (:D) proč vám to píšu sem a ne na icq je otázka, který je souzeno zůstat nezodpovězenou. je zvláštní listovat si knížkou a prohlížet si obrázky všech těch slavnejch anglánskejch koutů, kolem kterejch se za pár dní budete ochomejtat lajf a fotit se u nich ... chtěla sem vám tu přednastavit nějaký články, aby se vám po mně míň stejskalo, ale vim že je to fejk jak kaktus a vám se bude stejskat úplně stejně, takže na ty tři hodinky se zabavim radši postýlkováním (byla jsem na fb přehlasována:D). budu se na vás těšit na valentajns dej, pokud v pátek třináctého všechno dopadne, jak má ! :) nicméně totálně luxusní seksy kufr na kolečkách, moje nová dreambag, žirafí peněženka praskající ve švech:DD, hodina navíc a gigová karta do foťáku slibujou už samy o sobě, že tenhle výlet bude ...... wait for it :)