Prosinec 2008

den dnů

29. prosince 2008 v 23:46 | bittersweet |  playing my game
dnes téměř perfekt, ani sme na to nemuseli drink sangria in the park. forestění, do čajky natřikrát, než sme ukořistili to pravé jediné nejlepší:), banán+vanilka, spešl konvička, že sme to my. :D zabitej celej den, ale takle, se svejma oblíbenejma lidma a klidně by jich mohlo bejt víc, bych ho zabíjela třeba furt. a ty si určitě říkáš, jak se mám bez tebe úžasně... a pěšky až tam, kde nejsou hodiny a sem z toho nervózní, a pizza z vokýnka a smska přesně v ten správný čas. a že píše nosy, koho by to sralo, a třeba ani ten silvestr nebude nakonec tak zabitej. a že sem to teď zakřikla? stejně se stane jenom to, co se stát má. ráno mizim do matky měst, uvidíme se příští rok <3

dark side of bitr's hair

29. prosince 2008 v 0:04 | bittersweet |  skřítkové
někdy se dějou věci tak rychle... kdo by to byl čekal.
[já teda ne]
"a přesně proto nechci mít děti, aby nebyly jako já." :D

krásně mi voní emovlásky, zebou mě nožky, a ještě něco vás nezajímá ? :) mám chuť na ikeácký sledě v česneku, těším se do čajky, těším se do chladného zlého velkého města (to koukáte, já taky), za pracovního silvestra sou prej příplatky? :D těším se zpátky, těším se na hodně věcí, ale na dvě ani trošku.
[a když budu mít štěstí, možná..........]

překvap mě, ale ne moc

27. prosince 2008 v 16:42 | bittersweet |  playing my game
nevinně projíždím nevinné stránky a hledám fotku ježibaby, když flíp říkala, nebo cože, a místo na ježibabu narážím na nevinné album runway 04, oči mám navrch hlavy a vzápětí lituju všeho, co se zdálo být nevinné :D

zblázňuji se nyní

27. prosince 2008 v 1:57 | bittersweet |  nočníky
lemond plán co skončil neplánovanym pexesem a jojem. šňůrka dole, blejskátko nahoře, civěcí týpci, zachránci R+F, když začali civět na civěcí, civěcí je pak lákali na fotbal a R se šel fotit a skamarádit:) mekáč, paňáci za to jak sme hezký, domů. nebaví mě umět bejt chladná... je to všechno zkurveně na hovno a sere mě to a mam chuť mluvit jako kanálník a LG sprostě kopíruje naši medvědí fotku a vůbec se mi to nepovedlo přepít a i když to bylo dneska fakt fajn, všechno je špatně. dobrou noc :)

a nedělej že si jiná

26. prosince 2008 v 15:43 | bittersweet |  playing my game
proč ne? a teď? a teď? a teď? íííííííí. pyžámkuju a mám fejsem způsobený tendence psát o sobě ve třetí osobě (oceňte rým). no kde to sme? jako předsevzetí novoroční i staroroční si dávám častější psaní a s ním související neřešení čtenářů ve stajlu "napíšu tohle, protože on si to určitě přečte, jo ale sakra já tam vlastně nemůžu napsat tohle, protože si to přečte ona. ale co když si to nepřečte, to bych tam klidně mohla napsat tohle, ale zase to může číst on a bude si myslet, že..." konec! :) to budete mít radost. :D a na silvestra budu vegasit a hotovo... a budu mít návštěvu, která pokud nechytne rychlík na trase boulder-jekyll, bude muset jít pěšky, a tak to je. :) a myška už bouluje a pizzadoma bez nás zkrachuje a H 1) chce, 2) chce, abych věděla, že chce, 3) vážně chce. :D a jinak není nic novýho. (a teď? a teď?) a teď si dam za trest pomeranč a budu se až do večera těšit na večer.

smelly cat

26. prosince 2008 v 13:34 | pheobe |  snowflakes
:D nejlepší <3

šoking apdejt: ty děvky to strčily do high school musical demence !? za co! fakdem.

veselé vánoce, ty mrcho nevěrná [a šťastnej novej rok]

25. prosince 2008 v 1:34 | bittersweet |  nočníky
s napůl zepilovanýma nožkama v nejúžasnějších dekovejch pyžamovejch kalhotech sosám sám doma asi o dvě stě tisíc promile rychlejš než <kou> v burtonech... kdo je víc:)

ale zas je zajimavy, ze i dys mi to jede nulou, to znamena zese to VUBEC nestahuje, za 70 hodin to presto podle odhadu stahnu.... zrejme stahuju nejakou nejistou hmotu.

a tak to je. a v těch kalhotech chci bydlet a umřít... a pít u toho griotkovej grog...

den žirafoklokanů a návratu emorukavic

24. prosince 2008 v 0:37 | bittersweet |  playing my game
jak dlouho se asi tradice vánoc ještě udrží, když každýho tak hrozně serou a nikdo neni "schopen se vánočně naladit". já sem třeba docela naladěná už od kros odpoledne, kafíčka a dortíčku a prvního ježíška. koupě vánočního papíru to dorazila, a pak už nešlo si neužívat zdobení stromu a kytky nad telkou a plácání vosích hnízd, a smály sme se, koukaly na přátele a bylo to najs. depka z toho, že days will never be the same, umocněná dokola dokolečka přehráváním sanšajní days will never be the same, přišla sice až dýl, ale stojí za to. tak se z ní du vyspat a probudit se do zasněženého čtyřiadvacátého... dobrou štědrou

4x11

23. prosince 2008 v 17:23 | how i met your mother |  snowflakes
a co je víc ...

Knocked Up [Zbouchnutá]

23. prosince 2008 v 0:59 objevy ameriky
"I don't want to end up like Debbie..."
"But Debbie's happy."
"Yeah, she's happy today. But every day is a constant struggle for them because they are not right for each other. You know? They have to force it and I don't want us to have to do that, I don't want to force you to be what I think you should be. That's wrong of me, because you're great... You really are, you're great the way you are. Who am I to stop you? Who am I to tell you that's wrong? It's not wrong, it's who you are, it's what you enjoy and it's your life..."

are you gonna be my lover?

22. prosince 2008 v 2:00 | bittersweet |  playing my prague game
vip sanšajn párty is over. chapeau je magické místo, dneska vypli proud (na záchodě: kde je doprdele nějakej vypínač....joaha). dvakrát cizí vylitý pití ("doprdele" "dobrý?" "jo, v pohodě" "tyvoleeeeee víš kdo to byl!!!! bubeník! a šáhnul ti na záda!! sem!!!!"), celebrity:D (to byl někdo slavnej? ne, ale pro jistotu se otírej o všechny! xD), bezproudá improvizace na začátku bezchybná, nahození proudu ještě bezchybnější a už se jelo se vším všudy, i se sněhem, kterej mam ještě teď všude a vypadá jak lupy, i s cukrovím (dělej vem si, vem si, a sežer to!!!! :D neasi), s mou nejoblíbenější hned na úvod, s mou druhou nejoblíbenější na závěr, a s mejma novejma nejoblíbenějšíma uprostřed (one chance, a chance to bliss....one try, one bloody kiss). ach ach ach... no a taky už mám dárky (kay ještě ne!) téměř + včera very prima červenovínová noc s PS při how i met, tak moc very prima, až na nás bušili sousedi přes topení nebo cože? hláška večera: nejsem na tyhle pozéry, ale na upřímný prasáky! :) a tak to je. a pokalební sváča složená z lilkový PS pizzy <3 a chillichipsů rules... ach ach.

čajna, bejbé

19. prosince 2008 v 0:27 | bittersweet |  playing my prague game
"ochutnej prosimtě tu korunní... chutná to jak hlína... jak kdybych olízla truhlík s muškátama!" xD
(mangová, úplně normální prímová stará dobrá mangová!)
dnes jsem se šamponově ztrapnila a měla z toho a ze sebe velkou radost, protože už brzo se dostanu do fáze, kdy nebude trapný vůbec nic, protože všechno nejtrapnější už budu mít za sebou. taky jsem dnes měla první kafe v první hodině, moc nejvíc milou paní na drátě <3 s balíčkem výhod + elegantní věcí, která se hodí na všechny typy sporáků kromě indukčních. ponaučení: věřte, že co se stane v jednom případu z tisíce, se klíďo může stát zrovna vám, stejně jako to, co se stane v 999 případech z tisíce, se zrovna vám stát nemusí. + taky jsem dnes měla čajnu v deset ("já vemu ten papír s sebou, abysme si mohly vybrat už po cestě!" (zamykam) "tak já si dam asi tohle vepřový s bambusem." xD) a dobrounocovou icq romantiku (nocni mury a at se vubec nevyspis .. nenavidim te ...doufam, ze si nalezite uzijes ten zkurvnej zejtrek .. preju ti abys za ten den stihla posrat co mozna nejvic veci) ... pane pojistko, slyšíte to, jo. kňů. pane pojistko?


den dlouhý poslední středeční školní

17. prosince 2008 v 22:07 | bittersweet |  playing my prague game
vstáváníčko v 5.40 je asi taková sranda jako čtvery vánoce, ale nevěřili byste, jak je pak den dlouhej. a je dobře, že byste nevěřili, protože věřit se nemá nikomu (až na výjimku, která bydlí nad náma, a je to náš osobní bůh) ... kromě toho, že je sedmnáctého a zároveň sedmnáctiměsíční výročí romantického bazénu pod hvězdami, sem dneska navíc málem na férovku umrzla v kině, a předtim psala zkoušku, o který sem si celou dlouhou dobu myslela, že je to jen trapnej zápich, a strávila tudíž nad učením pouze celou dlouhou půlhodinu. :) jo, dějou se věci, to byste koukali. šla bych se ohřát k topení, ale nedosáhne mi tam šňůra, velká smůla.

"... poslední seminář v tomto kalendářním roce."
"poslední možnost se ztrapnit..."
"takže ji plně využijeme!!!"

den intersparu a vánočního stromu

17. prosince 2008 v 0:23 | bittersweet |  playing my prague game
jestli to je, jak si myslím, tak je to geg:) a ty dějiny se naučím i kdybych měla jet nonstop, slečny stoprocentní si pověst zkazit nenechaj... drby z bytu: Lůca je kuchařskej bůh a jako bonus právě konečně obula boty! :D H. by furt jen dělal bordel a smskoval své bezkřídlé ženě. (L: "ale slíbil teda, že večer napíše, a nenapsal." "nemůže bejt každej chlap jako H!:D" "no, eště aby byl jako H!" xD) a PS chce šlápnout nekonečnu na ocas a zpívá si vesele o tom, co velkýho se jí udělalo na obličeji. štěstí že máme pana pojistku, který při nás stojí v časech dobrých i zlých :D mám dost, na pověst slečny stoprocentní kašlu, dobrou noc pane pojistko.

nejde jít spát, když má film spád

15. prosince 2008 v 17:14 | bittersweet |  playing my prague game
dokud nám pan pojistka nespraví internet, budu bydlet ve škole ... dnes je den magických kruhů pod očima a tří magických setkání (naštěstí ne s revizorem). jeden bez čepice:), druhej s tou, která může bejt ráda, že neví, co vím já, třetí s padesáti telefonama, co vystupoval na andělu. včera jsme cestou z kina moc vtipně přejeli (skina?) stopku... mohla bejt sranda, akorát by se nikdo nesmál. dochází mi baterka a čokoláda, tak to tady teda bydlet nebudu .... proč se bát pozítřků, když jsou až po zítřku. nemůžu se zaboha dopátrat toho, co sem dělala o víkendech před rokem a půl... asi sem to psala na tajnej? haha. in the morning, you know it's gonna be alright.
a co na to pan pojistka?

závěrečných 417B

14. prosince 2008 v 17:25 | bittersweet |  objevy ameriky
když nezabírá růžovej zapitej hektolitry vody, tak načosky to jistí ... snad.

fňů, pane pojistko...

14. prosince 2008 v 0:55 | bittersweet |  playing my prague game
všednodenní záchytky bezinternetové éry...

fialová

11. prosince 2008 v 19:24 | bittersweet |  kolonmí
co se to zase děje, co se to děje, co se to děje. co se to děje?

to je furt ten samej hovor !!?
ano, to je kreditní účet. xD

alternativní víkend a já

8. prosince 2008 v 0:06 | bittersweet |  playing my game
návštěvy, co mě v omezujou ve věcech, který chci zrovna dělat, jsou špatné, áánóóó... ať už budící strejda, nebo zlá cizí teta, blbý duhy, baví mě válet se a hauzovat... a bejt alternativní... (a mrzí mě myš a keč, vážně) ..... a co víkend, víkend nejlepší, já sem tak krásně brutálně zvíkendovaná, že nemam sílu o tom psát. bouling a většina mejch nejoblíbenějších tak hezky pohromadě, a kofola akce, nádhera! fejsbůk je zlíčko, hlavně když se mnou chtěj bejt přítel lidi, co se mnou in reál přítel bejt nechtěj, ale všechno je to o nadhledu, a zítra si jdu pro novou občanku s legendárně první normální fotkou, volejte sláva, hlavně že mi v pátek ráno telefónuje policie čr (umíte si představit ten prvochvilní šok:D), že našli tu starou... spolu s kartičkou do knihovny. díky, to mi moc pomohlo :D jdu prospat getaxdu a probudit se sama do hnusnýho pondělí. a to můžu bejt ráda, že se v úterý ruší bazén, byla bych tam za frajerku xD příští stanice, želivského. tak už řekni skalka ty krávo!

den tří psích chutí

4. prosince 2008 v 20:35 | bittersweet |  kolonmí

to bylo teda rozhodnutí dne, stejně sem nakonec vyzobala jen to zdánlivě kuřecí a zbytek znechuceně vyhodila, děkuji svému nadřízenému :D kdyby se někomu zdálo, že píšu jen o práci, tak je to zřejmě proto, jak moc mě vnitřně obohacuje, a taky že chci už bejt bohatá i po straně povrchně materiální, jak ostatně všichni mí fejsbůkfrendz vědí. :D zná někdo smutnější videoklip než placebí song 2 say goodbye? a věříte číňanům? a co je to za dementní neférovou životní logiku, že se musí předvztahově taktizovat... ještěže žiju s nadhledem (od převčírem)...

a kdyby si někdo nebyl jist, tak supí židle se pozná podle koleček....