Prosinec 2007

out of svět

30. prosince 2007 v 14:29 | bittersweet |  playing my game
já bych psala jako čert, jenže investovat veškerou svou trpělivost do blog.cz by znamenalo nemuset přežít všechno a všechny kolem mě. velká smůla :) v každym pádě to tady balim a příští rok se snad ve zdraví shledáme ... někde jinde. a basta fidli :)

NENASYTNÁ BESTIE aneb ŽIRAFA ÚTOČÍ

29. prosince 2007 v 14:55 | bittersweet |  retarding
... myslim že retarding abnormální, což naštěstí nevylučuje to, že zároveň nejvíc nejlepší :) <3

"vse co reknete bude naprosto prekrouceno a vystaveno na obdiv na nejmenovanem blogu :D"

26. prosince 2007 v 3:12 | bittersweet |  retarding
hezky se vyspi a sladky sny...
ja stejne budu vstavat nekdy k veceru, takze se na tebe nebudu muset celej den tesit xD
hm, a to sem ti ted chtela vyznat lasku :D dobrou a zejtra :) :*
no pockej ... ty jsi uplne hloupa :)
jsi vubec nepochopila co tim chtel basnik rici :) takze jinak
vzhledem k tomu, ze budu vstavat az nekdy k veceru ... nebudu muset trpet tak .. jak bych trpel, kdybych vstal v sedm rano a musel se na tebe tesit celejch 12 hodin.... takze to bude uplne vysvobozujici pocit az se probudim ... nacpu se salatem .. dam si cigo .. vychlastam 2 litry pepsi a voila... laska prijela :D
lol, myslim ze uz bys mel jit koukat na televizi :D
jako proc? lol
potrebujes svoji davku muldera :D
faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajn
"at to a, listere, budes protahovat sebevic... slovo fajn nebude nikdy vyhruzkou" :D

[vá]noční

25. prosince 2007 v 1:42 | bittersweet |  playing my game
možná sme teď mohli bejt s M čerství boháči a taky sme mohli bejt čerstvě rozcupovaný ohnivym psem. tak jako tak by mi určitě bylo líp, než mi je:) vánoce začínaj bejt nějak moc často ... klidně bych občas vynechala;) zčásti možná proto, že sem byla letos až na pár světlejch výjimek fakt out of inspirace, narozdíl od všech ostatních samozřejmě:) w.w úža mikinu ségře, eks mamince nejlepší poukaz, brouček naprosto bezkonkurenčně nejoriginálněji NIC ... :D což neni úplně blbej nápad na příští rok, když budete chtít někoho doopravdy překvapit:) + co je na vánocích dobrý aneb pojďme hledat pozitiva a nebuďme zpruzený ...
1) vosí hnízda, 2) když se pohádáte s členem rodiny, nemůžete si dovolit nemluvit s ním nebo bejt protivný, protože sou přece vánoce; během roku byste zůstali úplně zbytečně naštvaný několik hodin/dní navíc! no není to krásné, ten ušetřený čas?:), 3) těch falešně milejch smsek od lidí, který s váma jinak skoro nepromluví. nádhera... a to ani nezmiňuji vtip a originalitu těchto zpráv. ne, škrtam, to už se dostáváme trochu jinam a já ceduli sarkasm nevedu. takže znova 3) ... salát, 4) pohádky, 5) krásnej strom v praze na ledničce, 6) vánoční anděl s nevánočnim filmem, 7) jak je všude v obchoďácích jeden sob vedle druhýho, já je prostě miluju, a nejvíc sou ty chodící a zpívací, a tím se dostáváme k bodu číslo 8) vánoční výprodeje:), 9) prázdniny, v případě že zrovna nemáte před zkouškovym;), 10) "prekvapeni a radost deti ... coz se nas UZ a JESTE netyka", abych citovala eks, protože to řekl moc krásně. tak šťastný a veselý, viď, ať to neni málo klišeé. a buďte na sebe hodný :) a nemyslim jenom tenhle tejden. a poslouchejte maminku, nemluvte sprostě, žerte kuřata a mějte rádi vánoce ...

střízlivá a věrná

23. prosince 2007 v 15:32 | bittersweet |  retarding
Jen aby, znas se :) Opijes se a pak mi jeste budes neverna s nejakym uplne normalnim clovekem xD

všechno špatně

20. prosince 2007 v 18:12 | bittersweet |  skřítkové
veliká legrace, jak naprost debilní prkotiny dokážou zkomplikovat existenci .... akorát mi úplně do smíchu neni:) vědět, že se zápich píše zrovna dneska, taxe ráno z tý postele klidně vyhrabu, viď ...

a je to vůbec ona ?!

16. prosince 2007 v 23:42 | bittersweet |  objevy ameriky
pointa nemusí bejt vždycky nutně tam, kde ji očekáváte:) s myškou o tom víme svý :D

roman z pravidel lži

16. prosince 2007 v 18:03 | bittersweet |  hvězdy tváří v tvář bitter
jen na úvod .... původní nápad na název rubriky tváří v tvář hvězdám jsem zavrhla z toho důvodu, že by ho někdo mohl pochopit úplně špatně - a to tak, že sou celebrity něco víc než ... bloggeři;) proto jsem si dovolila malou úpravu. teď už to snad zní tak, jak to znít má. :)
středa 12. 12., eskalátor staroměstská,
ve skutečnosti - ač se to zdá skoro nemožné - ještě magičtější pohled než na plátně:)
z jeho výrazu bylo patrné, že mu v tu chvíli proběhlo hlavou něco ve stylu "není tohle náhodou ..... ??!!?", bohužel než stihl jakkoli zareagovat na mou přítomnost, byl nahoře a já dole. život je jen náhoda :)

žít ve vtipu

16. prosince 2007 v 17:29 | bittersweet |  retarding
jestli mě něco fakt baví, tak moct v sobotu večer na každotýdenní otázku "kam jdeš?" velmi prostě odpovědět "je sobota" ... po pěti měsících, proč ne:) (!) teď už jenom zvládnout dalších deset (:D) a nejenže strhneme rekordy, ale dostanem se do naprosto jiný a nikým neočekávaný fáze. když berou na matfyz bez přijímaček, proč ne:)
"a budeš se mnou bydlet, i když už spolu třeba nebudem?"
"jestli spolu nebudem, tak dostaneš pěstí"

vy nechcete žít věčně, agente muldere?
jestli se do módy vrátí úzký kalhoty, tak ne

stíny dnů a snů

15. prosince 2007 v 17:04 | bittersweet |  playing my prague game
článek věnován alusshce, aby věděla, co dělám a jak se mám, a aby se jí po mně stýskalo míň. :)
úterní sms gratulace k 83 vysuprocentům od mojí le chat; než jsem stihla dojít do školy a kouknout na nástěnku na černý na bílým, pořád jsem čekala, kdy mi přijde další sms ve stylu "sorry, to nebylo pro tebe" nebo podobnej geg, kterými ona jen hýří, no celej tatínek!:D ale taky je venku zima, žejo. hlavně ve středu. :) pražskej deník se sůšou zdarma never more (měla byste případně zájem o další spolupráci? - jistě...), avšak pd vestička, kšlitovka a šála forever, náramně by se mi sem teď hodilo fajfkovo "no za ty prachy" .... čtvrteční příprava ála piknik na poslední (!) sítotest - v kuchyňce bez stolečků a židlí, prostory kuchyňky s tímto příslušenstvím zabrány z důvodu kolejní brutálpárty, ze které jsme byly, nutno podotknout, velmi nadšeny a plny chuti jít se zúčastnit;) což díky volume na max a místu konání o patro níž vlastně ani nebylo třeba.
pátek ráno pd pro úspěch opakujeme, tentokrát v teple trafiky a ve společnosti paní trafikantky, která si mi vtipně rozčileně stěžovala na ty holky ze středy, co jí tu nechaly všechny věci. ehm:D a tak jsem jen chápavě přikyvovala a pokud jsem něco v tu chvíli cítila, byl to vděk za hřívu v culíku a za to, jak jsem v kšiltovce nepoznatelná, smích. vyhlášení několika pauz (vemte si sušenku a nějakej časopis a čtěte si :D) a domů a na test, odpolední miláčkovy snahy nezanedbávat náš vztah po stránce komunikační plus třídní kafestory z okamžiku přečtení mé ranní infosms. geg:) večer vocas, u stolu se špionem (tys chodil na základku s xxx, viď. a ty, tys byla jednou venku s yyy!), následně hifáč a čerstvě mobilní ondra (!) v celkem krutym stavu:) k&o manga debata: "moje kámoška kreslí manga rukou, a fakt dobrý jako..." "no to jo, ale většina už je teď počítačově." "kámoška je kreslí rukou." prostě smích, celej tejden smích, a hlavně asi ten příští. eom:)

chtělas led? tak tady ho máš...

9. prosince 2007 v 17:01 | bittersweet |  playing my prague game
1/ dělat ochutnávky na tak luxusní chlast je fakt sranda, obzvláště ke konci:)
2/ jestli něčemu řikam klika, tak je to rozhodně mít kafe bar, kde dělaj nejlepší latté na celym tomhle zmatenym světě + piňacoladu s chobotnicí, přímo naproti baráku:)
3/ je zvláštní, jakej dopad má ještě dnes, po čtyřech letech, lyžáková příhoda s výměnou pokojů
4/ kdo ve žluťásku nezažil stewarda xyz, neví co je geg:)

poprvé podruhé

9. prosince 2007 v 16:40 | bittersweet |  retarding
mulder to chce, vole, aby ho unesli...

žlutožlutý výkyvy

7. prosince 2007 v 16:10 | bittersweet |  cestování nažluto
jeden den jsem zklamaná, že paní vedle mě se mnou nesdílí mé přátelové křeče smíchu, druhej den sebou plácnu na zadní pětku k oknu daleko od všech a tentokrát jsem já ta, jež nesdílí křeče ostatních. každopádně už asi nikdy nezahlásim do telefonu, že "zrovna jedu žlutou sockou domů", myslim že příští stewardčin pohled bych nemusela přežít ve zdraví:)

hrad byl úžasný!

3. prosince 2007 v 2:46 | bittersweet |  playing my game
> já pořád čekám, kdy se objeví u Tebe něco o mně, ale to asi doufám špatně, viď :-)
< ten posledni clanek je svym zpusobem o tobě, jen tam nejsi napsanej:)
> nevím jak je to o mně, když tam vyznáváš lásku malátnýmu
< prece jde hlavne o to ze sem tam byla s tebou:) ne o vyznavani lasky, i kdyz tomu se samozrejme nedalo odolat
> Aha .. to je jako kdybych psal o výletu s přítelkyní "hrad byl úžasný! moc se mi tam líbilo!"

diagnóza: MALÁTNÝ

1. prosince 2007 v 23:55 | bittersweet |  filmování
hele, on je prostě k sežrání, ať si říká kdo chce co chce:) chyťte doktora sice žádná špička, rozhodně ale ani extra propadák, takže si s mnou nenáviděným csfd (58 %) pro jednou dovolím souhlasit