Srpen 2006

když nevíte jak začít, asi bude nejjednodušší začít tim, že nevíte, jak začít.

31. srpna 2006 v 21:01 | bittersweet |  objevy ameriky
takže tak začínam. nevim ani do který rubriky tenhle článek zařadit, natož jak ho pojmenovat, ale teď nad tim nechci přemejšlet. mam toho v hlavě tolik.. tolik! a musim to nutně dostat ven.
všechno se to odvíjí od mýho dnešního rande napoloslepo. rozumějte moje první líbímsetirande ;) zvláštní to bylo už jenom tim, že sem neměla svuj typickej předrandetovej stav. což sem si ale vysvětlovala jednoduše a poměrně logicky: vstoupil mi do života novej člověk. člověk, o kterym toho zatim moc nevim, vlastně ani nevim jaxe jmenuje, eh:) o nic prostě nešlo - kdyby to byl propadák, zmizel by tim pádem ten člověk z mýho života zrovna tak rychle jako se v něm objevil. takže mi na tom nijak extra nezáleželo. akorát se mi potvrdilo v praxi, jak ty fotky fakt hrozně lžou. to rande sem si totiž domluvila s Michalem Foretem II. a místo něj přišel.. a teď dobře poslouchejte:)


mlha přede mnou, mlha za mnou

31. srpna 2006 v 0:00 | bittersweet |  skřítkové
už mě to nebaví, vždycky se na něco těšit, a pak jenom se smutnym smíchem kroutit hlavou nad tim, že se vůbec divim tomu, že to zase nevyšlo (jak nečekané!). už mě to nebaví, jak mi vždycky na něčem záleží víc než tomu druhýmu, o kom si myslim, že mu na tom taky záleží.

mlha, jediná jistota je mlha...

už mě nebaví viset do noci na ICQ a nebaví mě ráno brzo vstávat do krámu. nebaví mě každej den ty samý lidi. nebaví mě šest housek, kolik ste řikala těch housek, šest? máte turistu? máme turistu? máme turistu. ty housky chcete makový nebo obyčejný? dobřany nebo šumavu? řikala ste patnáct nebo dvacet? nakrájet? už mě nebaví tohle léto. už mě nebaví tahle zima. už mě nebaví muj nabitej program. už mě nebaví tyhle prázdniny. už mě nebaví moje vlasy. už mě nebaví přát si a chtít a nebaví mě hádat se o tom, jestli to stačí nebo ne. a už mě nebaví ty troubové na líbímseti.
(a nic mě nebavííí, ani bydlet mě nebaví.)
chci bejt medvěd a probudit se až na jaře.

všechno se ztrácí, vzpomínky zůstanou

30. srpna 2006 v 15:50 | bittersweet |  střípky
a ví, kde sou... v srdci navěky zůstanou.
a v krabici.
dopisy, který nikdy nepošlu. fotky. pár vytištěnejch icq rozhovorů. smsky. a prostě všechny takový ty věci, ke kterejm si chci za padesát let sednout, pobrečet si nad nima... VZPOMÍNAT. protože... je na co.

pes

30. srpna 2006 v 1:19 | bittersweet |  nočníky
pes bude schovanej jako vždycky? :)

ne, necham ti ho tu... abys viděla, jak tě mám rád. psa si musí holka zasloužit :)

počkám, až usneš

28. srpna 2006 v 0:19 | chinaski |  nočníky
a budu se ti zdát.

když hvězdy blednou nebo padají moc rychle

27. srpna 2006 v 21:50 | bittersweet |  ú té
Ležela na studené zemi před domem, ruce zkřížené na prsou, pozorovala modročerný nebe posetý hvězdami, čekala, jestli nějaká spadne, aby si mohla něco přát. Aby si mohla přát, aby zase bylo všechno dobrý (báječný). Ležela tam už hodiny, ale nevnímala čas, nevnímala ani zimu, jakoby se nacházela v jiný dimenzi, mimo tenhle prostor, mimo tenhle svět.
don´t be scared... you´ll never change what´s been and gone.
Spadla první hvězda.
Nestihla si nic přát, možná se ani nesnažila to stihnout. Jen pořád tupě zírala nahoru a hledala svou hvězdu. Byla přesvědčená, že každý tam má tu svou, vždyť nebe je plný hvězd. A zahrada plná komárů. Zvedla se a otřásla se zimou. Odemkla dveře a potichu vyběhla po schodech nahoru. Spal. Nerozsvěcela, aby ho nevzbudila. Posadila se před něj a chvilku ho jen tak pozorovala.
don´t be scared... your destiny may keep you warm.
Poslouchala jeho pravidelné oddechování, občas něco zamumlal ze spaní. Shodila ze sebe oblečení, lehla si vedle něj, rukou si podepřela hlavu a hypnotizovala jeho oči za zavřenými víčky, jakoby se snažila vzbudit ho pohledem. Marně. A tak nechala ruku volně klesnout, překulila se na druhý bok a zavřela oči ve stejnou chvíli, kdy on je otevřel. Nejradši by se sebral a zmizel, dokud spí, ale...
take what you need... and be on your way.
Ušklíbl se a snažil se znova usnout.

moc se ti lííbííím

27. srpna 2006 v 13:11 | Lukrates |  střípky
"mno tak dobře, chci tě poznat, chci s tebou chodit, chci se s tebou zasnoubit, chci s tebou mít nááááádhernou svatbu, chci s tebou mít 2děti (kluka a holku), chci tě milovat furt takovou, jaká jsi ..... tááááák jestli chceš, podám ti kapesník :D"
100100

politická reality show

27. srpna 2006 v 12:59 | otázky václava moravce |  mix
tak to řek václav moc hezky dneska. akorát že opět přichází otázka podobná té hamletově - smát se nebo brečet? já myslim, že by byla škoda se nesmát. ježiš, to je fakt legrace :D omfg

the lake house

27. srpna 2006 v 1:48 | bittersweet |  filmování
i saw her ..
i kissed her ..
i love her.
and she´s gone away ..

fotky lžou

26. srpna 2006 v 14:29 | bittersweet |  objevy ameriky
"ale lež je někdy krásná..."
jenže furt je to lež.

gegy v růži

25. srpna 2006 v 23:14 | bittersweet |  playing my game
geg 1.: tak si střihnem, já sem la rosa, ty seš cinema. (...) no tak dem do cinema. nóó.. ale ne, dem do tý růže.
geg 2.: dveře, co nešly otevřít... "aha." :D vstoupíme těma vedle, co už otevřený byly.
geg 3.: zkoumání nápojovýho lístku. "tam to mají - (muzika vyp) - DRAŽŠÍ."
geg 4.: stůl plnej imaginárních mikrofonů:)
geg 5.: "nešlo by to světlo zhasnout?" slečna: "jenom ztlumit." a nic.
geg 6.: za půl hodiny se ztlumilo světlo :D
geg 7.: nečekaně vrácený kilo, v který už sem ani nedoufala:) (ačkoliv... byly tam ty mikrofony, no :D )
geg 8.: ukradenej popelník. "aha, vy kouříte... no ale teď stejně máte pizzu."
geg 9: fórovej příbor; nůž co nekrájí a vidlička co nenapichuje:)
geg 10.: vidlička na zemi :D
geg 11.: společný a samostatný záchody:)
geg 12.: mega dýško :D myslim že příště na nás budou o 100% milejší:)

radost až na kost (ani náhodou)

24. srpna 2006 v 1:01 | bittersweet |  skřítkové
NEMAM VÁS RÁDA... nejdřív mě ukecáte, ať jedu, že narozky oslavim tam, tak já zrušim všechny původní plány, ačkoliv sem se už začínala těšit, a nakonec se teda nikam nepojede, oukej. holt zrušim i další původní plány, ačkoliv sem se už začínala těšit. třeba na záda mi vlezte. všichni. 100

bek in ček III.

22. srpna 2006 v 22:16 | bittersweet |  playing my game
doma je doma:) tohle byl zase jednou den.. hrozně zvláštní. trochu ujetej, trochu zmatenej, ale veselej a vysmátej. po dvou tejdnech z5 v krámu, těžká pohoda, k mýmu velkýmu překvapení. omrknout moje budoucí koťátka <3 Lucka tam na mě kula nějaký pikle:) S Bárou do města... tyjo, vrátim se do Čech, vyrazim si do města a hned potkam.. hmm. no mraky lidí. (nesnášim náhody, nevěřim na náhody.) vyzvednout u maxíka vejplatu a hned to jet buchnout za pierc. <3 na Bárta sme se nakonec dozvonily, v temný chodbě sme se nakonec nepřerazily. Do Verony na kafčo, skvělej pokec s Pity ostatně jako vždycky, Bára mizí na rande s Dredem, necháme si ujet několik busů, první úmyslně, druhej už tak moc ne ;) ehm. no a šlozák s Meg, která lejzruje šneky ;) myslim že k tomu nemam co dodat. našly sme kozy a muflony a ovce :D a taky roj světlušek a slimáka a slimáčátko a bažiny.. podtrženo sečteno, dal by se tenhle den až na pár výjimek považovat za fakt LUXUSNÍ.

eyebrow

22. srpna 2006 v 21:54 bittersweeting
vůbec nevim jak začít. ta bolest byla.. neumim to popsat, ale nikdy sem nic takovýho nezažila. u nosu to bylo něco úplně jinýho, chrupavka je chrupavka, co si budem povídat.100 ale tady.. když obočím projela jehla, jakoby se najednou všechno kolem zastavilo. jakoby se zastavil čas, abych měla možnost si tu chvíli vychutnat. a ta bolest mezitim prostupovala do celýho těla, ale nebyla vůbec nepříjemná, spíš taková mrazivá a tajemná a ten čas byl pořád zastavenej... a pak jehla vyjela ven, svět se zase roztočil a bylo po všem. :)

*úsměf*

22. srpna 2006 v 1:50 | bittersweet |  skřítkové
musel mě přesvědčovat o tom, o čem jsem já ještě před nějakou dobou přesvědčovala ostatní.
napsal mě ve třetím pádě a opravil se dřív, než jsem ho stihla opravit já.
bral mi slova z pusy, až jsem si skoro začala připadat, jako že se opičim. (děvko)
sám začal o 50krát a stále poprvé.
bittersweet symphony.
but i still haven´t found what i´m looking for.
jsem z toho úplně nějak mimo, ale tak jako .. hezky mimo. :)
(a hraje si se mnou na závorky !! )

o mouše, která už nikdy nechtěla létat II.

21. srpna 2006 v 21:45 | bittersweet |  ú té
to se přece nedělá, chtít víc, než dá se dát

to není fér, hrát podle vlastních pravidel

to není fér, chtít jít, když je čas spát

a chce se létat, létat i bez křídel

Malá moucha pořád smutně seděla na parapetu a přemýšlela, jestli to nebyla blbost, ustříhnout si křídla. Jasně, padala, narážela do zdi, když létala, ale bolelo to víc než tahle samota v rohu parapetu? Diskutabilní.

bittersweet eighteens

21. srpna 2006 v 6:00 | bittersweet |  prásk
aaaaaa .. osmnact. tak jo. co se to deje? ja se necejtim na osmnact. jsem dospela, muzu oficialne pit, muzu ridit auto (teda v pripade ze udelam ridicak)?! svet se zblaznil, drzte se. vzdyt ja sem furt mala vystrasena holka, ktera se tu teprve rozkoukava !! hloupoucka a naivni holka, ktera ma kazdou chvili pocit, ze uz z toho vyrostla, ale nevyrostla. snad nekdy vyroste .. nevim. nemam rada ruzovou a proto nenosim ruzovy brejle. ackoliv je nekdy tem lidem zavidim, v ruzovym svete je vsechno jak ma bejt a vsichni sou tam stastny. ale az jim ty brejle nekdo sunda.. to uz jim teda nezavidim, bude to drsnej pad. takze zpatky k tej osmnactce, furt si to budu muset opakovat, aby mi to konecne doslo, protoze zatim mi to prijde spis xmichu. nastesti zadny extremy jako loni necekam. k lonskejm narozkam sem jako prvni darek dostala kopacky:) potesi. ale ja mela Nekoho, kdo byl u me a kdo mi slibil, ze to budou nejhezci narozky, jaky sem zazila. ty blaho, a ono se mu to fakt povedlo. letos to bude v klidku, oslavim to s nasima a spol. a budu se tesit na spoustu penez a cokolady, oslavim to s nejblizsima kamosema a budu se tesit na skvele ujety darky, oslavim to na rock4church:) pak me taky ceka navsteva u H., slibeny cokolady na prani a Pratele.. jo, tesim se na nej. bude to fajn. vim to, protoze s nim je to vzdycky fajn. no a jako tresnicku na dortu tady budu mit celej tejden slecnu jahodovou, chystam se na piers do oboci a snad konecne taky na Noru:) takze.. si nemuzu stezovat, deme na to, zlato. oslavam nazdar.. ZDAR!

v zivote jsou chvile,

18. srpna 2006 v 21:54 | bittersweet |  objevy ameriky
kdy nevite, jestli se mate smat nebo brecet.
zrovna tuhle chvili prozivam .. a muzu vas ujistit, ze je lepsi se smat :D

beyond belief

16. srpna 2006 v 22:13 | bittersweet |  mix
KIPE? co ty na to, KI-PE? je to dost desivy, KI-PE? uz ses vydesil, KI-PE? musel jsem umrit, abych te vydesil, KI-PE? 100
jee, ja se tak rada bojim:)