Červen 2006

kde jsou ty časy ..

29. června 2006 v 23:23 | bittersweet |  skřítkové
.. kdy mi dvě koly s rumem stačily k tomu, abych byla jako cep? víte kde?

tady! jsou zpátky! herzlich wilkommen. i když to bude možná tim, že sem za celej den jedla asi tak .. jahodovočokoládovou tyčinku a dvě oplatky. no každopádně, posloucham milk ájensí a vůbec se mi nechce do postele /do postele rozumějte na matraci na zem/. jupí! zejtra si du pro vysvědčení a začíná mi další krušnej kalba tejden, barák pro sebe, viď .. tyvolemilane, docela se na to těšim :)

kino, letáčky, pizza grátis a tak dál

28. června 2006 v 22:49 | bittersweet |  playing my game
Experti, né film kterej sem chtěla vidět, se skinheadem a jeho školou, v Elektře, né v Olympii, lóže a nejhorší týpci za náma, který byli každou chvíli v gegu ze sebetrapnější scény; na tramvaj, "jsi doma sám?" "jo." ... "hele, naše auto!" "takže je někdo doma?!" "né, neboj..." ... "ahoj tati...", myška spící v prázdný (!!) jídelní mističce, telefouní budka, naposledy letáčkování, dva tisíce kousků ve dvou, jako tradičně spousta známejch, pizza u stánku: "ten kousek za dvacku..." pán na pity: "vy si nic nedáte?" "ne... já se na ní budu koukat." já, soucitně: "já jí dam kousnout." pán: "...já vam jí dam zadarmo." jů :)
btw pokračuju v Listrových šlépějích a pěstuju si plíseň .. na horkejch (" ") čokoládách! vypadá to fakt nechutně, vlastně nechápu proč jsem to eště nezlikvidovala, když to tu straší už od soboty :D jupí!

Dobby

28. června 2006 v 22:00 | bittersweet |  mix
že je nejkrásnější, nejlepší, nejsladší a nejroztomilejší? <3
případná podoba s konkrétními osobami je čistě náhodná !!! :)

Praha

27. června 2006 v 19:26 | bittersweet |  playing my game
>> na cestu nákup Joy, s horoskopem jsem byla tentokrát nadmíru spokojená.
>> cesta do Zoo: pokus o vykradení mýho baťohu v autobuse! hajzlové pražský zlodějský. ještěže mam osobní batohovou strážkyni a ještěže sem tak chytrá, že si do předních kapes dávam nanejvejš posmrkaný kapesníky :)
>> v Zoo: těšení na lachtany .. a co myslíte :) v úterý jim mejou bazén, takže tam nejsou. "omlouváme se. vaši lachtani." smích
>> procházíme pod lanovkou a nad náma se ozve: "mně se chce bleeeejt!" ech .. milé :)
>> použití WC zdarma
>> "Kristýno! Omluv se!" smích
>> revizor v metru! "tak se podíváme na vaše jíízdenky."
>> na floře sraz s P., setkání po dvou a půl letech, vzpomínání na lyžák, jeho úžasná story plná nečekaných zvratů :D "seznámili sme se s ňákejma holkama, který mohly bejt starý asi tak jako vy, a on s tou jednou začal chodit a když se spolu vyspali, tak mu řekla, že jí je teprve čtrnáct. a von místo aby hodil zpátečku, tak vesele pokračovali dál a pak mu řekla, že je těhotná." "takže mají dítě?!" "né, ona potom někde upadla a potratila. no a pak mu dala kopačky, že prej je mladá a chce si užívat života." "no... tak si aspoň užívá." "neužívá. měla nehodu." "a žije?!" "jo. akorát je taková trochu pomalejší."
>> třidé kino, Žraloci, F. zezačátku filmu úplně unešeně: "tykrááávo!...tykráávooo!!" a nakonec tam půlka z nás usnula, včetně jeho :D
>> P. doprovod až na nádraží, cestou: slovíčkaření ("ty bys ale nemohla!" "to bych teda mohla!" "no nemohla!" "mohla bych. já bych to neudělala!! ale mohla bych. teoreticky."), pánská vůně na papírku, roztrhnout a hádat se o tu část s nápisem, milion dvě stě tisíc pražskejch argumentů, klasická hádka na téma plzeň vs. praha, loučení před vlakem: "tak se snad uvidíme..." "za dva a půl?" "néé!"
>> ve vlaku stříkání zelenym čajem, spát, vystoupit, zmoknout, doběhnout bus .. jo. bylo blaze.

p-on-děl-í

26. června 2006 v 21:10 | bittersweet |  playing my game
budík za pět sedm (takže třičtvrtě). první upomínka v sedm (takže za deset sedm). druhá sedm pět (takže za pět sedm). třetí sedm deset (takže sedm). přeřídit budík na čtvrt (takže na sedm pět). přeřídit na pět po čtvrt (takže sedm deset). přeřídit na za pět půl (takže čtvrt). to už stejně nestíham, pojedu dalšim. přeřídit na půl (takže za deset půl). hodit něco na sebe, hodit něco do sebe. nestíham, pojedu až v osm. chemie odpadla. koupit v bufetu snídani. veselý historky z norska. veselý fotky z norska. německý kvarteto. trénování podpisu. muj první zfalšovanej podpis. kafe. brambůrky. slaný. letáčkování. střídání letáčkový a neletáčkový nálady. "nechci, já už jeden mam." ajájichmamtisíctykrávo! "nechci." grrrrvgfmrfffff. šéfík nás sleduje ze zahrádky z Jekylla. "měly byste mluvit, nalákat je!" dobrýdenmůžemeváspozvatdosvětatextilu? dobrýdenpřijďtesemrknoutdosvětatextilu... topůjdetenahorupoklatovskejpopravýstraněanarazítenato..."a kdybych vás pozval na paňáčka, slečno? .. nemůůžetee?! ... a kdybych vám to přines sem? .. né? a třeba zmrzku?" užvypadniiiiiiii... třičtvrtě na šest a konečně nejlepší letáčkovoúsměvová nálada.. padla. pizza, bus, domů, umřít, spát

dnes je první den zbytku vašeho života

26. června 2006 v 1:23 | bittersweet |  skřítkové
nechce se mi spát. mam těžkou hlavu a těžký oči... posloucham pro elišku. před monitorem dva hrnečky plný studený horký čokolády. červený světýlko televize, na který nejsem zvyklá. talířek plnej drobků a dvě matrace na sobě.. sem líná rozkládat postel. chce se mi spát .. ale nemam chuť jít spát. foťák budu mít až v půlce července. komp stávkuje... a já taky. nechce se mi nic. co se to zase děje? achjo.

svět... teda: svět

26. června 2006 v 0:40 | bittersweet |  playing my game
jak řekl pan odborník přes bižuterii v Lotrandovi a Zubejdě: svět je malý .. a o náhody tu není nouze!
potkala jsem teď - mimo jiné... - úplně zkárovanou Princeznu ze mlejna .. to byl pohled :D
a přelejzání naších úžasnejch zamčenejch vrátek .. v sukni .. to by byl taky pohled, smích

(Ne)Viditelná

21. června 2006 v 20:07 | bittersweet |  ú té

letáčkování

21. června 2006 v 19:25 | bittersweet |  playing my game
tříhodinková rozdávačka velrybovejch letáků na americkej .. jupí! přijela sem domů úplně unešená :) sice mě to asi tak po hodině začalo srát a měla sem pocit, že mi ten úsměv na tváři zůstane navěky věků, ale pak mě to začalo zase bavit, spousta známejch, těm sme cpaly letáků minimálně pět najednou, tak to docela utíkalo, spousta úsměvů, spousta milejch lidí .. <3

horosklop

20. června 2006 v 19:49 | bittersweet |  skřítkové
S. dneska přinesla do školy Joy a předčítala nám horoskopy. Já horoskopům věřim jenom když se mi to hodí, naposled jsem tomu nevěřila a vyšlo to, celkem příjemná náhoda. jenže z toho dnešního mam smíšený pocity .. teda o ten údajnej flirt s kolegou v práci ani nejde, z toho totiž fakt strach nemam smích, ale z pasáže o sokyních a vystrkování drápků a hlavně se nezamilovat do Blížence (pozdě...) sem trochu na rozpacích .. vim, sou to blbosti, ale na náladě to nepřidá, obzvlášť v souvislosti s několika dalšíma věcma :)

věříte horoskopům?

hyper water weekend

18. června 2006 v 16:14 | bittersweet |  playing my game
jestli ste někdo v sobotu odpoledne potkal ve špekparku nebo v tramvaji tři ujetý lidi mokrý od hlavy až k patě, v ruce se superhyper vodníma bouchačkama a prstem připraveným na spoušti za každý situace, je tady určitá pravděpodobnost, že sme to mohli bejt my :)

ostatní ujetosti tohoto víkendu: IT Crowd <3 .. marný pokusy o strhávání líglů, stepování před husou, vlaková debata o hrazdách, záclonkách a rozhodčích, dvořiho neustálý focení (bouřka) :D ... třidé knížka <3 .. číhání na myš .. nákup ujetejch pistolí (za kilo !! panebože :) ), vodní bitva viz vejš, vlhká cesta tramvají, horká sprcha, převlíct do "pankskejt" hadrů BM, pověsit mokrý věci na šňůru, soukromá vodní bitva na balkóně, převlíct, pověsit, vodní bitva, převlíct, pověsit, ujetá zmražená rajská a maso, vodní bitva, převlíct, pověsit, vodní bitva, převlíct, šňůra zaplněná pankskejt hadrama a batikovanym tričkem za základky smích, procházka s M. a slečnou z M., která neměla pistoli, takže se nemohla bránit, domů, horká sprcha, sázky a dostihy s M. a slečnou z M., konec ve dvě, romantická noc s prvky brutality (kopání, bití), peřinová story, venku svítá ... pro snídani do hyper, všechno hrozně zmatený, ujetej film, poslední vodní bitva (mmm-hmmmm-mmm!!) a domů .. cestou jsem se svym mega svítivězeleno-svítivěoranžovym dělem v ruce bůhvíproč budila u většiny lidí pozornost .. smích a to sem po nich navzdory svejm ujetejm tendencím ani nemířila :)

poslední telefonát

16. června 2006 v 18:44 | bittersweet |  ú té
Kdybyste měli co nejdříve umřít a mohli byste si ještě naposledy zatelefonovat... Komu byste zavolali? Co byste řekli? A na co čekáte...?

happy

14. června 2006 v 20:34 | bittersweet |  playing my game
naprosto nečekaná změna známky z chemie, z chemie, z chemie, z předmětu, kterej byl předurčen k tomu, aby mi zkazil vysvědčení, a nakonec nezkazííí .. volejte sláva! a z písemky z němčiny, z písemky, na kterou jsem se vůbec neučila, mam dvojku a ještě k tomu o čtvrt bodu víc než Pavel !! :D naprosto nečekaná změna známky ze zemáku, ze zemáku, ze kterýho sem v pololetí měla trojku a teď mam jedničku, moje celoměsíční zapejkání písemky se vyplatilo! ale to neni všechno, diplom, konečně mam diplom úspěšného lezce!! :D ale to pořád ještě neni všechno! naprosto nečekaná informace od mého milovaného BM, že máme rande s BT (budoucí tchyní), jupí! (ehm) no. a pak už jenom vyzvednout pas, "15 zákazníků před námi" a podobný lži, reinkarnační debata (před vámi jsou dva miliony zákazníků.. čekárna na duše), koupit pití v naší nejoblíbenější sámošce, hledání "toho" místa, nalezení jiných míst, nalezení "toho" místa, lavička naproti holkám, co si nesundaly podprsenku, přesun na lavičku do stínu, přesun na jinou lavičku z důvodu trusem znečištěného opěrátka, přesun na jinou lavičku z téhož důvodu, přesun, přesun. pán co srandovně běhal sem a tam, slib věrnosti do července, pak ho snad obnovíme ;) , tlustá debata, která nebrala konce a ještě asi delší dobu brát nebude, odmítnutí jít se mnou strhnout lígly a obvinění z používání hezkejch oslovení jenom když něco potřebuju, doprovodit na bory a místo mávání z autobusu tradičně ruku před obličej stylem nevidimtěneznamtěnejsemtu.. :D prostě a jasně, jak praví známé přísloví .. čim horší sny a blbější ráno, tim skvělejší den! ou jé :)

sluníčka

12. června 2006 v 18:22 | bittersweet |  ú té

diagnóza: zapejkač

12. června 2006 v 7:47 | bittersweet |  prásk
néééééé :( už zase zapejkam .. a přitom jsem původně nechtěla .. ach jo .. zabte mě někdo

důkaz .. místo slibů

11. června 2006 v 18:51 | bittersweet |  playing my game
kroucení rukou, lámání prstů, dušení polštářem, trefování se OBEJMISVĚTem, násilnosti při vyhlašování vítěze VV, dupání po zádech, mlácení mc´donald balonkem ..

láska se dá dokazovat mnoha způsoby :D

pravděpodobnosti uplynulých dní

8. června 2006 v 21:43 | bittersweet |  playing my game
těšíte-li se na následující den, bude stát pravděpodobně za hovno.
čím víc lidí obepíšete, jestli s vámi někdo nechce zapéct, tím víc kreditu si zbytečně vyplácáte.
přijde-li vám kladná smska v okamžiku, kdy jste již smířeni se svým osudem,
budete pravděpodobně šťastní jako blecha.
začne-li vám váš močový měchýř hrozit prasknutím,
pravděpodobně se bude nejbližší záchod nacházet hodně daleko od vás.
čím rychleji se k němu budete snažit dostat, tím víc dopravních prostředků vám ujede přímo před nosem.
myslíte-li si, že jste překonali všechny nesnáze a nástrahy, pravděpodobně si to jenom myslíte.
posnídáte-li dvě čokoládové koblihy a pak půjdete chlastat, pravděpodobně budete hned jako cep.
těšíte-li se na vodní dýmku, pravděpodobně bude obsazená, ať už do čajky vyrazíte jakkoliv brzo.
máte-li na chvilku pocit, že se všechno začíná obracet k lepšímu, je to pravděpodobně naprostá blbost.
necháte-li si v nose piercing o malém průměru příliš dlouho,
pravděpodobně při výměně za ten původní zhynete bolestí.

Neviditelná

6. června 2006 v 21:04 | bittersweet |  ú té

měsíc

5. června 2006 v 20:52 | bittersweet |  střípky

noční rodinná ekšn

4. června 2006 v 0:34 | bittersweet |  playing my game
odpoledne mamina: "na večer si nic neplánuj, deme na noční pochod."
nemusim vám popisovat jak jsem z toho byla nadšená, že ne ;)